Marseille: Soderling-Cilic,Dubai-kvalifikace: Kamke-Rosol

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek ned 20. úno 2011 2:06:57

Marseille: Soderling-Cilic,Dubai-kvalifikace: Kamke-Rosol

Vzhledem ke kurzům jsem nechtěl dávat oba SOLO a tak je dám dohromady ať je kurz vyšší, první si rozebereme finále v francouzském Marseille kde se proti sobě utkají Robin Soderling(SWE) a Marin Cilic(CHO)
Obrázek Obrázek VS.Obrázek Obrázek

20.02 14:00

Robin Soderling je prvním nasazeným hráčem v Marseille a světovým hráčem číslo 4, Marin Cilic nasazený není a je 28. v žebříčku ATP.

První něco k Robinovi, Robin se poslední dobou nachází ve skvělé formě minulý týden vyhrál nesmírně kvalitní turnaj v Rotterdamu když porazil hráče jako je Tsonga,Kohlschreiber,domácí Haase,Južnyj a ve skvělé formě zastihl i Troickiho který neměl formu o nic horší. Ve Francii se mu daří parádně! Na tomhle turnaji ještě neztratil set! Ve druhém kole kole porazil 7-6 7-6 domacího skvělého servismana Mahuta kterého jen tak někdo nebrejkne, opravdu skvělý servisman. Ve čtvrtfinále si poradil s kvalitním hlavně na těchto tipech turnajů kvalitního Llodru, též domácí hráč, porazil ho bez problému 6-1 6-4 a nakonec v semifinále si poradil s dalším skvělý servismanem Tursunovem který má parádní formu, ale Robin nezklamal 7-5 6-1, Robin má formu opravdu úchvatnou z posledních 17 utkání prohrál jen jedno! tento rok už má dva tituly a rád by přidal třetí.

V cestě mu ovšem stojí ambiciózní chorvat Marin Cilic, jeho forma: Těžko říct viděl jsem ho hrát doma v Zagrebu proti Flo Mayerovi a to hrál Marin opravdu otřesně. Teď ovšem ukazuje zlepšenou formu a to celkem výrazně, minulý týden podlehl v Rotterdamu ve čtvrtfinále Troickimu, který pak prohrál se Soderlingem, jeho forma stoupá, zde v Marseille se v prvním kole natrápil s Bohlim 6-7 6-3 6-2, pak relativně v pohodě porazil Němce Petzschenera 7-6 6-3, tam mě ale zdaleka nepředsvědčil. S Tomášem Berdychem byl velkým outsiderem ale přesto si stím dokázal poradil a zvítězil 6-3 6-4, v tom utkání tam Cilicovi padalo všechno, měl svůj den, ale také kopu štěstí. V semifinále porazil Južnyho 6-2 1-6 7-5 měl také hodně na mále když už Južnyj podával na vítězství. Ano řeknete si porazil kvalitní hráče, to všechno beru ale s Petzchnerem to vůbec nebylo ono dle mě, s Berdychem mu tam prostě spadlo všechno což se opakovat asi určitě nebude a také Soderling není Berdych :ymhug: , s Južnym neuvěřitelné štěstí, podle mě se toho moc sešlo a Marin z toho vykouzlil postup do finále.

Oba hráči spolu hráli jen jednou a to na antuce minulý rok, Soderling vyhrál 3:0 na sety. Aktuální forma na straně Robina, kvalita rozodně na straně Robina, postavení v žebříčku, vzájemný zápas, servis, fyzická připravenost a motivace. Soderlinga ve Švédsku neuznávají tolik jako jiné osobnosti, především jim vadí že není světová jednička, chcou od něj to nejvyšší to na co byli zvyklí, Robin před sezonou řekl že proto udělá všechno a ví že na to má a to rozhodně potvrzuje 2 vyhrané turnaje, a zítra přidá třetí :) Robin zítra vyhraje je to sice kurz 1.27 ale Robin nebude mít problém, GL.

Můj tip:

Soderling-Cilic
1
1.27 Obrázek


Druhý tip jedná se o druhé kolo kvalifikace na turnaj v Dubaji, nastoupí proti sobě Němec Tobias Kamke a Lukáš Rosol
Obrázek Obrázek VS.Obrázek Obrázek

20.02 09:00


Kamke, nejlepší nováček sezony 2010 teď se nachází na 69. místě žebříčku jeho soupeř Lukáš Rosol je na tom podstatně hůř 147.

Tobias a jeho forma, tak tady těžko říct tento rok prohrál se Štěpcem, který měl velkou formu, vzal set Ferrerovi, prohrál v 5-ti setech s Kohlschreiberem, poté na domácím turnaji (challengeru) vypadl ve druhém kole když vedl 3:0 40:0 pak mu uškodily sudí a od té doby hrál podrážděný a hodně nervózní, prohru bych svedl na tohle. Pak se ukázal až ve Francii kde v prvním kole smetl Schoorela 6-0 6-2 a to byl Schoorel ve formě s kvalifikace, ve druhém kole narazil na domácího obhájce Llodru a prohrál 3:6 4:6, nutno říct že prohrál se ctí, bojoval, ale nestačilo to, včera smetl Iva Mináře 6:3 6:2, to znamená že v Dubaji hrát chce.

Čeká ho další Čech ve dvou dnech, Rosol, ten byl na konci ledna ve finále v Singapůru, od té doby se ale trápí, prohrál s podprůměrným Chvojkou a na dalším turnaji vypadl s Cipollou. Včera postoupil do druhého kola kvalifikace ne nijak jednoznačně ale Ilhana porazil 6-3 7-6, nutno říct že to je povinnost Ilhan je teď tragickým hráčem, Rosol kvalitou nijak neoplývá, z mírně lepšími soupeři končívá.

Myslím že nemá moc smysl se nějak rozepisovat, Kamke chce do turnaje a tam ukázat proč byl nováček roku, chtít bude moc a já si myslím že Rosol ho nemá čím překvapit, a nemá žádnou zbraň nebo něco čím by Kamkeho porazil. Řekl bych že, vůbec není o čem a Kamke potvrdí stoupající formu a dnes vyhraje. GL

Můj Tip:

Kamke-Rosol
1
1.31 Obrázek


Celkově:

Kamke+Soderling
1.66 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek ned 20. úno 2011 11:10:05

Re: Marseille: Soderling-Cilic,Dubai-kvalifikace: Kamke-Roso

Tak Kamke prohrál 1-6 6-2 4-6, dělal hrozně moc chyb, omlouvám se za tip. Dozvěděl jsem se, že hrál pod prášky a měl bolesti stehna to ovšem až po utkání, ještě jednou omluva za tip. Soderling zůstavá tutovkou dne. :-bd
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek ned 20. úno 2011 18:47:53

Re: Marseille: Soderling-Cilic,Dubai-kvalifikace: Kamke-Roso

Soderling nezklamal a zvítězil 6-7 6-3 6-3, gratulace všem :-bd
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.532s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore