Trungelliti vs Halys

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 28. kvě 2017 8:04:15

Trungelliti vs Halys

Vítám Vás u analýzy na tenisový zápas mezi hráči Trungelliti a Halys
Soutěž: ATP - Roland Garros
Datum: 28. 5. 2017 13:00
Místo: Paříž, antuka


Obrázek

Dnes se nám rozjíždí druhý grandslam sezóny, a tím je turnaj Rolanda Garrosa. První hrací den nabízí spousty zápasů, já jsem vybral tento mezi Trungellitim a Halysem.

Quentin Halys dostal divokou kartu stejně jako minulý rok, kde tady na French Open porazil Chunga 3:0 na sety a v dalším zápase s Cuevasem hrál velmi vyrovnaně. Je evidentní, že domácí prostředí a velikost turnaje dokáže Quentina vybičovat k nejlepšímu výkonu. Letos se dostal na své žebříčkové maximum a má našlápnuto se dostat ještě výše. V čínském An-Ning došel až do finále, kde dokonce vedl 1:0 na sety nad Tipsarevičem a nyní naposledy v Lyonu odehrál slušný zápas s Del Potrem. V zápase zaznamenal ve dvou setech 12 es, což je slušné číslo. Prolomit jeho servis tak nebude nic snadného.

Marco Trungelliti se tento rok na pařížský grandslam úspěšně kvalifikoval stejně jako v minulém roce (letos porazil hráče Bemelmans, Kamke a Donati), kde se následně postaral o překvapení v podobě poražení Ciliče. Jeho letošní bilance je nemastná, neslaná 14/13 a zatím neprokázal žádný lepší výsledek. Jedná se spíše kvalitativně o hráče turnajů druhého sledu, tedy challengerů. Pokud se dostane na nejprestižnější turnaj ATP, často končí v prvních kolech. Jak je obecně známo, grandslam se hraje na 3 vítězné sety. Je tedy těžké udržet kvalitní hru po celý zápas a rozdíl v kvalitě mezi hráči se projeví. Domácí tenista půjde dál.

TIP Výhra Halys kurz 1.8 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 28. kvě 2017 18:06:29

Re: Trungelliti vs Halys

Výsledek zápasu 3:2 na sety pro Trungellitiho (3:6, 6:7, 7:6, 6:4, 6:4), TIP KO. Tak tady jsem nevěřil vlastním očím. Halys nezvládl dohrát skoro vyhraný zápas za stavu 2:0. Ve čtvrtém setu byl dokonce o brejk napřed, přesto neuspěl. V pátém setu už mu očividně došly síly, vůbec mu to neběhalo. Navíc v druhé polovině zápasu mu odešlo úplně podání, nadělal hrozně dvojchyb. Celkově podle mě zápas neměl moc velkou kvalitu, když vezmu v úvahu, že jde o Grandslam. :-q

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.550s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore