Pavlyuchenkova vs Mertens

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 26. čer 2017 9:18:32

Pavlyuchenkova vs Mertens

Vítám Vás u analýzy na tenisový zápas mezi hráčkami Pavlyuchenkova a Mertens
Soutěž: WTA - Aegon International Eastbourne
Datum: 26. 6. 2017 15:00
Místo: Eastbourne, tráva


Obrázek


V pondělní chudší nabídce se zaměřím svou analýzou na tenis, konkrétně se bude jednat o druhé kolo turnaje žen v Eastbourne. Zde se utkají Anastasia Pavlyuchenkova a Elise Mertens. V tomto zápase budu věřit Belgičance Mertens, která se na úvod zahřála s velmi špatně hrající Babos, kterou porazila v prvním kole. Babos sice tahá neuvěřitelnou sérii porážek, ovšem i tak se drtivá výhra dvakrát 6:1 počítá jako solidní start do turnaje. No a minulý turnaj na trávě hraný na Mallorce sehrála bitvu s pozdější vítězkou turnaje Sevastovovou a svou kůži nedala zadarmo. Mertens je takovou nenápadnou hráčkou, její hra je založená hlavně na trpělivé obraně a vracení každého míčku. Právě na Rusku Pavlyuchenkovovou by taková hra měla platit. Ruska totiž vyznává agresivní styl hry. Pokud jí však Mertens pár úderů vrátí, bude ještě více tlačit na pilu a přijdou nevynucené chyby. Ostatně pro srovnání Babosová hraje dost podobně jako Anastasia a také si v prvním kole vylámala zuby.

Pavlyuchenkova se mi zdá herně poněkud v útlumu. Na French Open skončila již ve druhém kole a na turnaji na Mallorce měla velké problémy s antukářkou Sorribes Tormo. A ve druhém kole již dostala za vyučenou od Němky Goerges, která se probojovala až do finále. Pavlyuchenkova mě svou hrou z poslední doby příliš nepřesvědčila a proti Mertens, která dovede hrát proti každé hráčce bez rozdílu žebříčku, bude horko těžko vyhrávat. Jistě je dobré také pamatovat na variantu, že týden před Wimbledonem se na tento turnaj vykašle a připraví se raději na grandslam, kde jsou daleko zajímavější finanční podmínky. Loni to bylo to samé, vypadla na turnajích před Wimbledonem v prvních kolech a na Wimbledonu postoupila do čtvrtfinále. Bude tedy obhajovat dost bodů a tak je tedy otázkou, jak k tomuto zápasu přistoupí. Podle mě se zrovna dvakrát nepřetrhne. :) Při výše zmíněných argumentech je pro mne spíše favoritkou zápasu Mertens v solidním kurzu.

TIP Výhra Mertens kurz 2.11 u
Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 26. čer 2017 19:02:44

Re: Pavlyuchenkova vs Mertens

Výsledek zápasu 2:1 pro Pavlyuchenkovovou (3:6, 6:4, 6:1), TIP KO. Tak Mertens nedokázala dobře rozehraný zápas dotáhnout do zdárného konce. Ruska sekala hodně nevynucených chyb, později se ale chytla a trefovala čáry, hlavně z backhandu. Ve třetím setu došlo i na ošetřování Mertens. Jestli to mělo vliv na zápas těžko říct, leckdy je to jen taktika prodloužit čas a zranění není vážné. Každopádně příště to snad vyjde :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 26. čer 2017 19:33:34

Re: Pavlyuchenkova vs Mertens

Ja se toho trochu bal, ale analýza se mi líbila. Tak jsem dal, ze Mertens vyhraje 10 a vic gemu. Za stavu 1:0 na sety a 1:2 na gemy pro Mertens jsem šel se psem a rikal jsem si, ze jsem nedal na výhru Mertens za takový kurz. Vrátím se domu a nestacim se divit. Mertens nakonec jen 11 gemu a totální selhání dobre rozehraneho zápasu. Skoda
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 26. čer 2017 20:33:31

Re: Pavlyuchenkova vs Mertens

Owenik píše:Ja se toho trochu bal, ale analýza se mi líbila. Tak jsem dal, ze Mertens vyhraje 10 a vic gemu. Za stavu 1:0 na sety a 1:2 na gemy pro Mertens jsem šel se psem a rikal jsem si, ze jsem nedal na výhru Mertens za takový kurz. Vrátím se domu a nestacim se divit. Mertens nakonec jen 11 gemu a totální selhání dobre rozehraneho zápasu. Skoda

Je to tak, ten druhý set měla dvakrát brejk a nedokázala ho potvrdit. A pak se sesypala no...Holt takhle to v ženském tenise chodí a bohužel to je celkem časté :D

Každopádně jestli ti to pomohlo alespoň k inspiraci pro OK sázku na gamy, tak super. ;)

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.191s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore