Příspěvek sob 10. úno 2018 19:06:51

Kecmanovic M. - Jung J.

Neděle 4:00
San Francisco chall.
SF (hard- indoor)


Miomir Kečmanovič (1999; Srbsko; 194) vs. Jason Jung (1989; Taipei; 205)

Kečmanovič může být už teď označován za jedno z největších překvapení začátku aktuální sezóny. Mladý srbský tenista předvádí velmi dobré výkony. Na Newport Beach chall. došel do ČF, stejně tak na Dallas chall. Zde v San Francisco chall. ČF dokonce překonal, když ve vyrovnaném zápase porazil favorizovaného Mmoha. Předtím stihl ještě vyřadit Aragoneho a Schnura. Ještě v loňské sezóně většina lidí považovala Kečmanoviče za antukáře. To však na začátku aktuální sezóny vyvrací skvělými výkony na hardu. Na hard-indooru má celkovou bilanci 5/1, kterou celou nasbíral v aktuální sezóně na dvou posledních turnaích. Místního turnaje se účastní poprvé v kariéře.

O Jasonu Jungovi jsem psal již včera - viewtopic.php?f=8&t=15159.
Teď jen doplním, že Jungovi bravurně vyšlo ČF, ve kterém svého soupeře Noaha Rubina přejel ve dvou setech a povolil mu jen 4 gamy. Ze strany Junga to byl opravdu maximálně povedený výkon.

Oba hráči se utkali jednou a to před pár týdny. Jednalo se o chall. v Dallasu, kde se střetli ve ČF. Jasným vítězem byl Jung, který prodal svoji zkušenost a dvakrát svého soupeře přejel 6:1.

SK mírně favorizují Junga, a s tím souhlasím. Kečmanovič sice předvádí dobré výkony, Jung však ještě o něco lepší. Také poslední vzájemné měření sil bylo až moc jednoznačné.

Tip: 2 @ 1,78
Obrázek