Tomic vs Verdasco

<<

myschak1968

Uživatelský avatar

Příspěvky: 30

Registrován: pon 28. lis 2011 10:36:04

Příspěvek pát 15. čer 2018 8:12:07

Tomic vs Verdasco

Tomic,který se po pádu v tabulce(nejlépe 17.)snaží o návrat do velkého tenisu dnes narazí na veterána Verdasca.Jejich vzájemná bilance je 5-1 a proto je sázkovými kancelářemi mírně favorizován.V loňské sezoně Tomice lehce trápila zranění a jeho letošní forma také není nijak přesvědčivá-jako nenasazený buď vypadl hned v kvalifikaci nebo neprošel přes první kolo,ale je vydět,že Nizozemská tráva mu svědčí-odehrál zde už čtyři zápasy bez ztráty setu.
Verdascova forma je celkem stabilní.Jako nasazovaný hráč se na menších turnajích "vyfotí" a vypadne ve druhém nebo třetím kole.Ale v Rio de Janeiro postoupil až do finále a na French open vypadl v osmifinále kde narazil na Djokoviče.Hrálo se samozřejmě na antuce,která je pro Verdasca příjemnější.Tady v Hertogenbosch zatím odehrál jeden zápas ve kterém Smetl Medvedeva 6:4 a
6:1.
Doufám,že Verdasco potvrdí své lepší umístění v žebříčku a Tomice poprvé ve vzájemných zápasech překoná na trávě.Kurz okolo 2,0 Obrázek ,který sázkovky vypsaly na tuto událost je určitě zajímavý.
SÁZÍM PRO RADOST Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 15. čer 2018 10:09:32

Re: Tomic vs Verdasco

No já teda čekám spíš výhru Tomice. Grass je jeho oblíbený povrch a přijde mi, že z toho největšího srabu se už vyhrabal a zlepšuje se. V minulosti se Tomic často na zápas vykašlal a rozhodně to není můj oblíbený hráč. Na druhé straně Verdasco už má svůj věk. Já tenhle zápas nehraji, ale každopádně GL

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.151s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore