Acapulco: Ferrer-Monaco

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 24. úno 2011 17:56:51

Acapulco: Ferrer-Monaco

Pro dnešní druhou analýzu jsem si vybral utkání dvou typických antukářů, Davida Ferrera a Juana Monaca. Na první pohled jsem si řekl těžký zápas velice těžký, ale po uvážení všech možností a faktů jsem si rozmyslel, že teda analýzu napíšu.

25.02 04:00

Obrázek David Ferrer Obrázek vs. Obrázek Juan MonacoObrázek

V žebříčku je na tom daleko lépe španělský favorit utkání David Ferrer, nachází se na 6. příčce žebříčku ATP, jeho soupeř Monaco na místě 30., Ferrer je o dva roky zkušenějším hráčem, když se stal profesionálem již v roce 2000, jeho soupeř o dva roky později. Ferrer je i o dva roky starším hráčem. Vzájemná bilance hovoří pro Monaca, vede v ní 3:2, ale ta poslední bitva patřila Ferrerovi, Monaco vítězil v roce 2004,2005,2009. David zvítězil naposledy, a také v roce 2007. Oba hráčí se teď, ale nacházejí v úplně jiné situaci, než v té ve které byli když spolu sehrávali vzájemné zápasy.

Obrázek

První k mému favoritovi Davidu Ferrerovi. Ten má parádní formu, na Australian Open byl v semifinále, když porazil skvělé hráče, poté odjel do Rotterdamu kde vypadl hned s Nieminenem, ale tu prohru bych nijak nepřeceňoval :) David chytá na antuce opravdu báječnou formu, minulý rok 31/7 to je úžasné! Mimojiné vyhrál i turnaj v Acapulcu, kde potřebuje obhájit jinak o body přijde, obhajoba bude těžká vzhledem k formě Almagra, ale reálná je. Ferrer ukazuje na antuce svoji kvalitu, svoje soupeře naprosto drtí z kurtu! Rozdrcení Ungura 6-1 6-3, včera Gonzalez 6-2 6-2, forma jako hrom, ukazuje že jde tvrdě za obhajobou, dnes mu bude stát v cestě těžší oříšek a o tom teď.

Juan Monaco bude rozhodně zatím nejtěžším soupeřem Ferrera na turnaji, ale tak to je jasné protože Ungur ani Gonzalez se Monacovi nerovnají, ale přesto Monaco podle mě moc šancí nemá, v poslední době ho nezdobí úplně skvělá forma a mě přijde že i v té skvělé formě by si asi na Ferrera nepřišel. Monaco se ukázal v Chile kde padl hned v prvním kole s Gonzalezem(není to Gonzalez se kterým hrál včera Ferrer), pak porazil v Buenos Aires průměrného Schwanka a Navarra a podlehl Wawrinkovi. Na turnaji v Mexiku zatím prochází turnajem, drží si dobré procenta na první servise úspěšnost 75,5% to je průměr za utkání proti Cuevasovi, který má formu hroznou a v prvním kole porazil Zeballosse, na returnu dosáhl na 44,5% průměrem. Nedrží si špatná čísla, ale Ferrer bude jiná káva.

Ferrer je dle mě daleko kvalitnějším hráčem, forma opoznání lepší, motivaci má daleko lepší Ferrer, vypadnout ve třetím kole by pro něj byla sportovní tragédie, Monaco obhahuje čtvrtfinále od kterého ho dělí pouze výhra nad Ferrerem ale to bude mít neskutečně těžké, Ferrer je favoritem bookies a i mým, věřím mu že vyhraje, vše hraje v jeho prospěch, není to na nějaký big bet, ale já volím volbu na výhru španělského borce. GL %%-

Můj tip:

Ferrer-Monaco
1
1.39 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 25. úno 2011 9:01:44

Re: Acapulco: Ferrer-Monaco

TIP OK 2-6 7-5 6-2 :-bd
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.223s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore