Doha: Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 26. úno 2011 15:20:46

Doha: Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva

Obrázek Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva Obrázek

26.2 16:35

Obrázek
Caroline Wozniacki


WTA Doha:

Dnes mě zaujal finálový zápas série WTA v katarském Dauhá, kde se utká Caroline Wozniacki s Verou Zvonarevou.

Caroline je v současné době světová jednička, když před pár týdny sesadila z prvního místa Belgičanku Clijstersovou a jasně ukazuje, že vrchol žebříčku jí patří oprávněně.
Wozniacki ovládla minulý týden turnaj v Dubai, když ve finále nedala Svetlane Kuznetsove šanci, jelikož jí povolila pouhé 3 gamy a připsala si tak první letošní titul.
Po podniku v Dubai jí čekal právě turnaj v Dauhá. Tady své soupeřky přehrává rozdílem třídy, jelikož za poslední 3 zápasy ztratila pouhých 9 gamů, což určitě svědčí o jejích kvalitách. Postupně si poradila s Petrovou, Pennettaou a včera to byla Bartoli, která odešela z kurtu s pořádným výpraskem.

Caroline se tak probojovala až do finále, kde se proti ní představí momentálně nejlepší Ruska a světová trojka Vera Zvonareva.
Ta zatím na svůj letošní úspěch čeká. V Pattaye vypadla v semifinále se Slovenkou Danielou Hantuchovou a ani v Dubai se moc nepředvedla, jelikož vypadla hned ve druhém kole s Alisou Kleybanovou. V Dauhá má tedy šanci na nápravu, ale její cesta tímto turnajem nebyla zdaleka tak jednoznačná, jako Wozniacké. V prvním kole sice porazila Dominiku Cibulkovou hladce 6-1 6-2, ale násldně svedla velice vyrovnanou třísetovou bitvu s Hantuchovou a včera i s Jankovic, takže strávila na kurtu o mnoho více času než Caroline, což by se mělo podepsat i na jejím fyzickém stavu.

H2H bilance je sice vyrovnaná 4:4 a poslední, kdo se radoval z výhry byla Zvonareva, já si ale myslím, že při současné formě obou tenistek by si Caroline měla poradit s Verou ve dvou setech a připsat si tak druhý titul v řadě.


Moje tipy:

Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva
tip: 1
kurs: 1.35 , Obrázek KO

tip: 2:0
kurs: 1.77 , Obrázek KO

GL %%-

Caroline Wozniacki 0:2 Vera Zvonareva
Naposledy upravil confused dne sob 26. úno 2011 18:41:47, celkově upraveno 2
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 26. úno 2011 18:40:00

Re: Doha: Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva

Dneska katastrofa den x_x nejdřív fedex a teď wozniacki, která prohrála 0:2 .. omluvám se za tip, kterému jsem hodně věřil, ale bohužel KO
<<

xeem

Příspěvky: 37

Registrován: úte 15. úno 2011 9:25:46

Příspěvek ned 27. úno 2011 0:42:08

Re: Doha: Caroline Wozniacki - Vera Zvonareva

každej den halt neni psovícení .. :X

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.183s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore