Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:15:06

Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Obrázek Robert Kendrick - Ryan Harrison Obrázek


2.3. 01:05


Obrázek



Dallas Challenger:

Po krátké pauze jsem se rozhodl, že zase přispěju jednou svojí analýzou. Tentokrát se podíváme do Dallasu, kde se na místním challengeru střetnou dva domácí hráči - zkušený Robert Kendrick a mladíček Ryan Harrison.

Robert Kendrick je jedenatřicetiletý rodák z kalifornského města Frosno. Tento tenista preferuje především tvrdý povrch, kde má skvělou 66% procentní úspěšnost. Kendrickovi se daří obzvlášť na amerických challegerech, za což mluví i jeho výsledky z posledních měsíců. V listopadu vyhrál challenger v Charlottesvillu, kde si ve finále hladce poradil s Shabazem. Následující challenger v Knoxvillu se probojoval až do finále, kde nestačil na Japonce Nishikoriho. Abych nemluvil jen o challengerech, tak Kendrick se letos mimo jiné představil i na dvou větších podnicích a to v San Jose a v Memphisu. V prvně jmenovaném městě přešel v prvním kole přes zkušeného Rusa Kunitsyna, pak sehrál vyrovnaný zápas s Gaelem Monfilsem - na toho už byl však krátký. V Memphisu se mu ale vedlo podstatně lépe. Dokázal zde vyřadit takové hráče, jako je James Blake nebo Kevin Anderson. Jeho cesta skončila na raketě letošního největšího objevu Kanaďana Milose Raonice. I tak však proti Raonicovi předvedl na jeho poměry skvělý výkon a dokázal s Kanaďanem hrát velice vyrovnané uktání, přičemž mu dokonce vzal set.

V Dallasu mu bude v cestě stát nadějný mladík z Louisiani Ryan Harrison. Ryanovi se letos nevedlo tak dobře, jako jeho oponentovi. Sezónu začal v Brisbane, kde se dokázal probojovat přes kvalifikaci, v prvním kole však narazil na Švéda Soderlinga a proti němu byl Harrison bohužel bezmocný. Ani na Australian Open Američan neprorazil, jelikož ho v úvodním kole vyřadil Francouz Mannarino - následně se ale Harrisonovi podařilo vyhrát challenger v Honolulu, kde si ve finále poradil s Alexem Kuznetsovem a připsal si tak první letošní challengerový triumf. Stejně jako Kendrick i Harrison zkoušel štěstí v Memphisu a následně na floridské Delray Beach. Jeho úspěšnost ale byla podstatně horší, než Kendrickova, jelikož na obou podnicích vypadl v úvodních kolech. V Memphisu ho vyřadil Phau a v Delray Beach vypadl s průměrným Florentem Serrou.


Profily obou hráčů:

Obrázek

Můj tip:

Ačkoliv se bude jednat o vyrovnaný zápas, podle mého názoru zde rozhodnou zkušenosti a na vítězství tak tipuju Roberta Kendricka.

Robert Kendrick - Ryan Harrison
tip: 1
kurs: 1.65 @ Obrázek

GL %%-
Naposledy upravil confused dne úte 01. bře 2011 18:09:26, celkově upraveno 6
<<

PePe6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 552

Registrován: čtv 24. úno 2011 1:11:21

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:18:45

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

NA tohle jsem čekal a chtěl jsem dokonce případně dat ale zatim nevim jak to tu chodi každopadně plně souhlas, ikdyž mladík mě překvapil v honolulu vítěztvím myslim že tenhle turnaj by neměl byt pro nějak tak uspěšný a kendrick je zkušený a rozjety :-) musí vyhrat prostě :-) hodně štěsti ( sam ho mam na tiketu taky ) a palec nahoru ;)
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:21:14

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

PePe6 píše:NA tohle jsem čekal a chtěl jsem dokonce případně dat ale zatim nevim jak to tu chodi každopadně plně souhlas, ikdyž mladík mě překvapil v honolulu vítěztvím myslim že tenhle turnaj by neměl byt pro nějak tak uspěšný a kendrick je zkušený a rozjety :-) musí vyhrat prostě :-) hodně štěsti ( sam ho mam na tiketu taky ) a palec nahoru ;)


Tady se mi ten kurs (myslím, že během zítřka klesne) na Kendricka moc líbí a tak mi to prostě nedalo.. Kendrick mě hodně překvapil hlavně v Memphisu, kde ukázal svoje kvality. Harrison má celou kariéru před sebou, a tak si myslím, že na rozjetého ostříleného Kendricka nepostačí.
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:50:02

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

No ja tohle každopádně nehraju,za 1. Harrison umí překvapit ale i zaroven zklamat,2. Kdyz Kendrickovi nebude chodit podání,tak ho Harrison v tech výměnách udolá a za 3. a to nejduležitější Analyzoval to na fortune i Hanák a když neco analyzuje Hanak tak ruce od toho pryč....ale Gl tio přeji :)
jo jinak Harrison je nekde na 150 miste v žebříčk ua ne 350 :)

ale hezky je to napsaný tak palec dám
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:54:53

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Rafa píše:No ja tohle každopádně nehraju,za 1. Harrison umí překvapit ale i zaroven zklamat,2. Kdyz Kendrickovi nebude chodit podání,tak ho Harrison v tech výměnách udolá a za 3. a to nejduležitější Analyzoval to na fortune i Hanák a když neco analyzuje Hanak tak ruce od toho pryč....ale Gl tio přeji :)
jo jinak Harrison je nekde na 150 miste v žebříčk ua ne 350 :)

ale hezky je to napsaný tak palec dám


350 to si asi pleteš s bodama ;)
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 28. úno 2011 17:56:00

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

jojo sorry jsem se přehledl :D :) moje chyba omlouvám se
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 28. úno 2011 18:01:48

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Rafa píše:jojo sorry jsem se přehledl :D :) moje chyba omlouvám se


v pohodě stane se :) jinak díky za tvůj postřeh, popravdě jsem si ani nevšiml, že to tam hanák psal :D kendrick letos předvádí velice dobrý výkony, navíc je v podstatě na vrcholu své kariéry, takže bych řek, že se o úspěch doma určitě popere, jelikož takových turnajů už si moc nezahraje. Jinak s Harrisonem máš pravdu, ale jeho výkony mě nepřesvědčujou, zápas se Serrou byla jeho šance a viděl si, jak s ní naložil, samozřejmě každej zápas je jinej a stát se může cokoliv :) Harrison má celou kariéru před sebou a za pár let o něm určitě uslyšíme
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek úte 01. bře 2011 18:00:39

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Čas změněn na 01:05
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 01. bře 2011 18:05:24

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

tak tam přepiš i datum na 2.3. :D
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek úte 01. bře 2011 18:09:55

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Petr Jeník píše:tak tam přepiš i datum na 2.3. :D


jééé :D já si to vůbec neuvědomil, díky.. done :)
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek stř 02. bře 2011 5:08:37

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Takze Kendrick v pr....

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 02. bře 2011 8:57:04

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Omlouvám se za špatnej tip, končím s challengerema, za poslední týden několik výpeků, takže do Indian Wells už sem radši analýzu nenapíšu, protože vám nechci zbytečně odpalovat tikety.
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 02. bře 2011 13:30:42

Re: Dallas Challenger: Robert Kendrick - Ryan Harrison

Stane se,jsem ti to řikal,že ten harrison je takovej pak ''výpekř''....a celý dallas je nejak divně ovlivněn mi přijde..:)hlavu vzhuru

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.648s | 44 Queries | GZIP : Off Livescore