Dallas Challenger:Reynolds-R.Ram

<<

PePe6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 552

Registrován: čtv 24. úno 2011 1:11:21

Příspěvek pon 28. úno 2011 22:52:18

Dallas Challenger:Reynolds-R.Ram

Tak koukám že tu je plno tipu z Challengeru který se koná v americkém Dallasu tak mě to nedalo abych nepřispěl analýzkou ;-)

Toto utkáni nám začíná v 22:00 zítřejšího dne 02.03.2011


Obrázek Bobby Reynolds Obrázek------ ObrázekRajeev Ram Obrázek



Obrázek


Další velice zajímavý americky souboj s lákavou nabídku kurzu která by se měla využít .

Reynolds je právem lehce favorizovaný protože jeho letošní výkony jsou zatím v kladných číslech a jeho hra není nejhorší ze 14 letošních zápasu co hrál na tvrdém povrch či v hale na tvrdém tak vyhrál větší polovinu a to hned 9 zápasu . Těch zbylých 5 co prohrál bylo proti soupeřum jako například rozjetý Zopp,nebo velice dobrého francouze Granollers, anebo už pak ve čtvrtfinále challengeru v Honolulu s Kuznetsovovem .Právě tento challenger a jeho poslední byl velice úspěšný kdy došel až do čtvrtfinále a podlehl tam 2:1 na sety kdy se posledni rozhodl v TB 4:6


Rajeev má letos špatný vstup do sezony kdy z 9ti zápasu vyhrál pouze 4 a větší polovinu prohrál zbylých 5 zápas .Komně Singapore Challenger kde se dostal po výhře nad Tsung-Hua Yang dostal do jediného druhého kola letos a tam prohrál nad Rosolem . Od sem až po Delray Beach hral všechno kvalifikace a ani jednou nedošel ani do finale což je pro mě známka ne moc dobré formy zvláště pokuď hral doma a nedostal se na HL. turnaj v Delray Beach .

Nejvíce co vás asi přesvědči a mě jen usvědčilo je vzájemný souboj mezi oběma hráči kdy serie je 4:0 pro Reynoldse !!!


MŮJ TIP : 1
kurz 1.50 Obrázek GL :-bd
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL
<<

PePe6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 552

Registrován: čtv 24. úno 2011 1:11:21

Příspěvek stř 02. bře 2011 12:25:27

Re: Dallas Challenger:Reynolds-R.Ram

TIP OK :ymparty:
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.206s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore