Příspěvek stř 02. bře 2011 20:53:17

Cherbourg: Bautista Agut-Paire

Vybírám si už tolik proklínaný challengerový turnaj, jenže já si nedám pokoj B-) . K analýze jsem si vybral sázku proti domácímu, no uvidíme.

03.03 15:00

Obrázek Roberto Bautista-Agut Obrázek vs. Obrázek Benoit Paire Obrázek

Domácí Paire je v žebříku na 118. příčce, jeho soupeř ze Španělska je na tom hůř je 175. Oba jsou ještě hodně mladí, Pairemu je 21, Bautista je jen o rok starší.

První k Bautistovi, hrál jsem ho už první kolo, analýzu jsem bohužel nestihl. To se ukázalo hodně easy, 6-2 6-2 si poradil s Deseinem. Jeho předchozí výsledky nebyli tak moc kvalitní, to rozhodně ne, ale špatně na tom není. Začátek sezony zranění, pak jen druhé kolo v Rusku, semifinále ve Francii, prohra ve druhém kole s Ignatikem v Německu. K sázce na něj mě vede, nárust formy, nepřesvědčivá forma Paireho.

Paire, tak ten se nepotýká s extra dobrou formou tuhle sezónu. Zatím má bilanci 7/7. Na začátku roku otřesná forma, ale to už je dva měsíce skoro tak tím se nebudeme zaobírat. Rozehrál se v Rotterdamu kde měl velmi slušné výsledky. Pak zkoušel antuku kde vyhořel. Včera si s obrovským štěstím poradil se slabým Jouanem 6-4 3-6 7-6, měl dost na mále ale postoupil, za zápas nastřílel 18 es. Ale nakupil 10 dvojchyb. Forma podle mě není dobrá včerejší trápení jak kdyby něco napovídalo, co se bude dít v tomhle utkání, uvidíme.

Poslední forma Bautistu je dobrá, chodí mu dost servis, který si drží v pohodě, dost zlepšil i hru. V prvním kole jednoznačná výhra. Naopak Paire je sice domácím (ale to jak vidno nehraje moc roli, díky okolnostem s posledních utkání), tak zkoušel antuku, včera dělal hrozně moc chyb. Uvídíme, já zkusím bet na Bautistu, když Pairemu nepůjde servis, tak si myslím že je šance obrovská.Překvapení se dějí denně, a zvlášť na těchto turnajích. Zkouším to, je to tip s menší důvěrou, nicméně budu věřit. Hraju i kvůli kurzu. GL %%-

Můj Tip:

Bautista Agut-Paire
1
2.21 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28