Davis Cup: Stakhovsky-de Bakker

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek sob 05. bře 2011 22:24:40

Davis Cup: Stakhovsky-de Bakker

Ve čtvrtém utkání Davis Cupu mezi Ukrajinou a Nizozemskem proti sobě nastoupí Stakhovsky a de Bakker, Ukrajina doma zatím prohrává 1-2, tudíž pokud zítra Stakho nevyhraje je konec.

06.03 12:00

Obrázek Sergiy Stakhovsky Obrázek vs. ObrázekThiemo de Bakker Obrázek

Stakhovsky se nachází na velmi dobrém 38. místě na světě. Jeho protivník z Holandska je na místě 52.

První si rozebereme domácího hráče Stakhovského který nemá úplně špatnou formu. Na AO podlehl ve třetím kole po 4-setové bitvě Robredovi. V Holandsku prohrál s pozdějším finalistou Ljubicicem. Špatně nehrál ve Francii porazil 2-0 Marchenka, pak podlehl Francouzi Tsongovi 7-5 4-6 2-6 když byl lepším hráčem, měl skvělý servis, ale ukázali se zkušenosti a domácí prostředí a tak to Sergiy nezvládl. Pak odjel zkoušet štěstí do Dubaje, tam prošel bez problému prvnímy dvěmi koly, poté narazily na Federera, ostudu si neudělal, prohrál 3-6 4-6. Teď je tu Davis Cup, naprosto jiná soutěž, Stakhovsky si v prvním utkání poradil se silným Haasem kterého udolal, 6-1 6-4 6-7 4-6 6-2. Dnes ho čeká dle mě stejně dobrý soupeř, možná podle momentální formy, horší soupeř.

Ten jeho soupeř je Holanďan, Thiemo de Bakker, ten se dá tento rok nazvat bludným Holanďanem z posledních 13 utkání prohrál 10. Ale k jeho formě tento rok, to má bilanci po včerejšku 2/4. V Austrálii hrál strašně první turnaj, vypadl ihned z Istominem. V Aucklandu s Petzchnerem 1-2. Na AO letěl v prvním kole s Monfilsem. V Nizozemí porazil Petzchnera a následně vypadl s Južnyjm. Teď na Davis Cupu porazil Marchenka 7-6 7-6 6-4 (před pár týdnu ho porazil i Stakhovsky (6-4 6-3)). de Bakker se nenachází v optimální formě.

Stakhovsky teď momentálně předvádí dobrý, kvalitní tenis, založený na kvalitním servise což mu vychází. Pár jeho zápasu jsem teď viděl a nevede si vůbec špatně. Proti němu stojí de Bakker, který je méně zkušený což si myslím že taky rozhodne. Stakhovsky ten bod musí udělat ať chce nebo ne. Ukrajinci mají nůž na krku a Stakho musí vyhrát. Je o dost zkušenějším a kvalitnějším hráčem než jeho soupeř, který nemusí. To si myslím, že taky rozhodne. Navíc je tu domácí prostředí, momentální forma. V dobrém kurzu si jedničku s chutí zahraju.

Můj tip:

Stakhovsky-de Bakker
1
1.59 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek ned 06. bře 2011 12:55:20

Re: Davis Cup: Stakhovsky-de Bakker

Bohužel analýza k ničemu, de Bakker nenastoupil, kurz 1.
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.239s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore