Kyoto: Meffert-Vardhan

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pon 07. bře 2011 15:35:05

Kyoto: Meffert-Vardhan

V Japonském Kyotu se nám rozbíhá další část challenger tour, já si vybral zápas pro Vás možná dvou neznámých hráčů. Hraje se na koberci což svědčí mému favoritovi.

09.03 03:00

Obrázek Dominik Meffert Obrázek vs. Obrázek Vishnu Vardhan Obrázek

Němec Meffert od začátku roku stoupá žebříčkem zatím vystoupal na 211. pozici, jeho soupeř Ind Vardhan je na tom daleko hůře je 367.

Dominik Meffert není pro Vás možná tak známé jméno, pro mě v lednu také nebylo, ale od té doby Dominik objíždí challengery a nevede si vůbec špatně tenhle už zkušený 29 letý hráč. Je průměrným hráčem, občas nějaký ten menší úspěch zaznamenal, ale nic převratného. Tento rok se mu už, ale daří. Začalo to v Německu kde padl až ve čtvrtfinále s pozdějším vítězem Knittelem. Poté došel až do semifinále v Kazani kde podlehl smolně Copilovi 1-2, který turnaj také následně ovládl. V Itálii úspěch neslavil padl hned v prvním kole opět s pozdějším vítězem Seppim což byl pro něj nejtěžší možný los, ale zanechal dobrý výsledek 4-6 4-6. V Německém Wolfsburgu podnikl spanilou jízdu bez ztráty setu, a to porazil hodně dobré hráče padl až ve finále Bemelmansovi 7-6 4-6 4-6. Jeho servis po celé ty turnaje opravdu skvělý, na ten bude spoleh. Když si to tak čtete tak se dozví, že v posledních 4 turnajích co hrál, PROHRÁL JEN S VÍTĚZEM TURNAJE. Což je hodně dobrá vizitka, servis má hodně kvalitní, a ke konci kariéry vypadá že chytil formu.

Jeho soupeřem je neznámý Ind Vishnu Vardhan, kterému kdo by to řekl podle fotky, je 23 let. Ind není známým hráčem, challangery ani moc neobjíždí, soustředí se hlavně na futures. Na domácím turnaji ATP v Chennai vypadl ve druhém kole kvaldy. Poté dva turnaje futures na tvrdém, jednou semifinále podruhé jen 2.kolo. Pak jel dvakrát na trávu do Austrálie, též turnaje nižší úrovně futures. Tam opět druhé kolo a semifinále.

Tip se mi zdá celkem jasný a jeví se mi to jako tutovka, Meffert teď má hodně dobrou formu, prohrál jen s vítězi turnajů, skvělý servis a opravdu znamenitá forma. Na koberci má kvalitní výsledky, naopak jeho protivník HRÁL NA KOBERCI POUZE 1 V ŽIVOTĚ A PROHRÁL. To je taky dost dobrý důvod hrát Mefferta, Ind bude hrát teprve podruhé na koberci což je i nezvyk oproti poslednímu povrchu když hrál na trávě. Než si zvykne bude konec utkání. Důvody hrát Mefferta mám obrovské, rozehranost, povrch, kvalita, zkušenosti, skvělý servis, forma. Myslím si, že Dominik vyhraje naprosto v pohodě. GL %%-

Můj tip:

Meffert-Vardhan
1
1.32 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Hermann

Příspěvky: 40

Registrován: pát 21. led 2011 12:15:10

Příspěvek pon 07. bře 2011 16:04:36

Re: Kyoto: Meffert-Vardhan

S tipem souhlasím,Meffert hrál obsttojně na challangerech už loni,GL
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pon 07. bře 2011 16:43:17

Re: Kyoto: Meffert-Vardhan

jojo, určitě by vyhrát měl
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 09. bře 2011 10:30:20

Re: Kyoto: Meffert-Vardhan

6-4,6-4 = OK ;) hezký .!!

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 48 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.216s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore