Sarajevo: Bemelmans-Veic

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pon 07. bře 2011 18:00:50

Sarajevo: Bemelmans-Veic

Tento týden se hraji i challenger v Bosně a Hercegovině. Tam se střetne ve výtečné formě Ruben Bemelmans proti trápícímu se Antonio Veic.

08.03 12:00


Obrázek Ruben Bemelmans Obrázek vs. ObrázekAntonio Veic Obrázek

Ruben Bemelmans kterého zdobí hlavně parádní servis, je na 146. pozici žebříčku ATP, jeho soupeř Tonda Veic je 241. Oba hráči jsou stejně staří je jim 23 let.


Ruben se dostal do hodně dobré formy, ale pojďme od začátku. Začátkem roku se trošku hledal když v Německu padl ve druhém kole Meffertovi. V Itálii se dostal do čtvrtfinále kde podlehl pozdějšímu vítězi Mahutovi. To samé ho potkalo o týden později v Itálii tam padl též pozdějšímu vítězi, to už ale ve druhém kole, Seppimu. V Marseille vyhrál dvě kvalifikační utkání, ve třetím už neuspěl. Pak si vyrazil do Wolfsburgu kde celý turnaj ovládl, ve finále zdolal Mefferta a převzal trofej, tam se prezentoval ve fantastické formě. Ve finále nastřílel 20 es! V Davis Cupu prohrál s Nadalem 2-6 4-6 2-6, což rozhodně není zase taková ostuda.

Jeho soupeřem bude mladý chorvat Antonio Veic, narozdíl od Bemelmanse zkoušel teď turnaje na antuce. Tam vyletěl vždycky po jedné výhře. Na začátku roku prošel kvalifikací i prvním kolem, pak vypadl. Jsou to sice 4 vyhrané utkání, ale s těmi hráčmi nevyhrát by byla ostuda. V Melbourne neprošel kvaldou. Doma v Záhřebu letěl s Bogomolovem, jeho formu těžkou soudit, ale nevypadá to na žádný zázrak, Ruben má určitě lepší formu.

Bemelmans se teď nachází v dobrém rozpoložení, spoléhá se na servis a ani na returnu není špatný. S hráčem jako je Veic by si určitě měl poradit, Veic teď navíc hrál na antuce, tudíž to bude zase menší nezvyk po 3 týdnech. Vše hovoří pro Rubena Bemelmanse, myslím si že s ním si hravě poradí.GL %%-

Můj tip:


Bemelmans-Veic
1
1.41 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek úte 08. bře 2011 11:13:07

Re: Sarajevo: Bemelmans-Veic

Tak bohužel, Bemelmans se z turnaje odhlásil.
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 39 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.262s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore