Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 07. bře 2011 23:19:56

Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

Obrázek Dmitry Tursunov - Igor Sijsling Obrázek

9.3. 12:05


Obrázek
Dmitry Tursunov



Sarajevo Challenger:

Mým dnešním dalším tipem bude utkání mezi Rusem Tursunovem a Nizozemcem Sijslingem.



Obrázek Dmitry Tursunov

Obrázek

Dmitry Tursunov začal letošní sezónu hned na nový rok, a to na podnikuv Brisbane, kam se bohužel nekvalifikoval. Na Australian Open měl bohužel smůlu, jelikož hned v úvodním kole narazila na Viktora Troickeho a jeho pomyšlení na úspech na tomto Grand Slamu se rozplynulo. Po těchto neúspěších si Tursunov spravil náladu na singapurském challengeru, kde si ve finále poradil s Rosolem a mohl se tak radovat z letošního prvního triumfu. Tento hráč se však letos uvedl nejen na challengerech, ale i na větších podnicích. V Rotterdamu si úspěšně prošel kvalifikací, když jedním z poražených hráčů byl i momentální soupeř Igor Sijsling, a to nebylo z daleka všechno. V prvním kole si poradil s katem našeho daviscupového týmu Andreyem Golubevem, kterému nedal šanci ve dvou setech. Následně svedl velice vyrovnanou třísetovou bitvu s naší jedničkou a světovou sedmičkou Tomášem Berdychem, kterému však nakonec podlehl. O týden později zkoušel štěstí v Marseille a zde si také nevedl vůbec špatně. Dokázal si zde poradit i Ljubičičem a Melzerem a mohl se tak radovat z postupu do semifinále, kde sice nestačil na Soderlinga, ale i tak je to pro Rusa obrovský úspěch.


Obrázek Igor Sijsling

Obrázek

Igor Sijsling momentálně prožívá bídnou sezónu, za což mluví i bilance 0/5. Igorovi se přitom v listopadu velice dařilo, když zavítal na dva německé challengery, přičmž ten první v Eckentalu vyhrál a na druhém prohrál ve finále s Dustinem Brownem. Potom ovšem začala jeho dlouhá šňůra proher. Všechno to začlo na challengeru ve francouzské Noumee, kde nestačil na Augustina Gensseho. Po tomto nepodařeném zápase zkoušel Sijsling štěstí na Australian Open - tady ale skončil na raketě Udomchokeho. Potom Nizozemeck zavítal do Německa na challenger v Heilbronnu, ale ani tady svoji smůlu neprolomil, když podlehl Janowiczovi. Jeho smůla pokračovala i v Jihoafrické republice - konkrétně ve zdejší metropoli Johannesburg, kde ho pro změnu z kurtu vyprovodil domácí futurový hráč Wolmarans. Poslední duel sehrál třiadvacetiletý Nizozemec právě s Tursunovem. Bylo to na podniku v Rotterdamu a ze zápasu vyšel lépe Rus, když se radoval ve dvou setech a v tomto zápase si myslím, že tomu nebude jinak.


Můj tip:

Každá série jednou končí, já si ale myslím, že ani tentokrát se Sijslinogovi nepodaří vyhrát a Tursunovovi podlehne.

Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

- 1 @ 1.35 Obrázek


GL %%-


Konečný výsledek:

Dmitry Tursunov 2:1 (Sijsling retired) Igor Sijsling
Naposledy upravil confused dne stř 09. bře 2011 13:01:34, celkově upraveno 3
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek stř 09. bře 2011 12:55:47

Re: Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

Obrázek


Tenis o nicem..... dival jsem se na Streamu od druheho setu..... treti set za stavu dva ku jedne pro Tursunova to Sijsling skrecnul...spise jsem cekal,ze to skrecuje Tursunov,neb mel tejp na levem kolenu a v druhem setu si to osetroval...u Sijslinga jsem si ani nevsiml,az kdyz odchazel do satny tak trosicku kulhal....

Tvuj tip OK

:ymapplause:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 09. bře 2011 12:58:43

Re: Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

hranol píše:Obrázek


Tenis o nicem..... dival jsem se na Streamu od druheho setu..... treti set za stavu dva ku jedne pro Tursunova to Sijsling skrecnul...spise jsem cekal,ze to skrecuje Tursunov,neb mel tejp na levem kolenu a v druhem setu si to osetroval...u Sijslinga jsem si ani nevsiml,az kdyz odchazel do satny tak trosicku kulhal....

Tvuj tip OK

:ymapplause:


napsal si to v podstatě za mě, díky :) tursunov dnes nevypadl ideálně, hrál jen to co potřeboval, ale i to mu stačilo.. uvidíme, co v dalším kole :)
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek stř 09. bře 2011 14:03:00

Re: Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

dobrá práce
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 09. bře 2011 14:03:44

Re: Sarajevo: Dmitry Tursunov - Igor Sijsling

Vari píše:dobrá práce


díky.. ale popravdě mě trošku zklamal, čekal sem od něj trochu víc

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.214s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore