Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 09. bře 2011 16:06:20

Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

Obrázek Janko Tipsarevič - Tobias Kamke Obrázek


10.3. 20:05


Obrázek
Janko Tipsarevič


Indian Wells:

Tak nám konečně začínají úvodní kola tohoto velkolepého turnaje. Jako první duel jsem si k analýze vybral souboj mezi Srbem Tipsarevičem a Němcem Kamkem.


Obrázek Janko Tipsarevič

Obrázek

Janko Tipsarevič patří rozhodně k těm zkušenějším hráčům. Letošní sezónu odstartoval v Chennai, kde došel až do semifinále - tam však podlehl taktéž velmi zkušenému Belgičanovi Xavierovi Malissemu ve třech setech. V Melbourne, na tamějším Australian Open, narazil Janko v druhém kole na Nanda Verdasca. Po dvou setech měl postup nadosah, jelikož vedl 2:0, pak ale bohužel Španěl otočil a zvítězil 3:2. Mnohé tenisové fanoušky, či sázkaře letos překvapilo Tipsarevičovo vyřazení v úvodním kole v jihoafrickém Johannesburgu, kde nestačil na Hutu Galunga - utkání jsem sám viděl a bylo velice chaotické jelikož bylo asi třkrát přerušeno kvůli dešti a nakonec se dohrávalo následující den, což hráče může vyřadit z koncentrace. Janko následně navštívil dva podniky na území USA - nejprve v Memphisu a poté na floridské Delray Beach. V Memphisu měl bohužel smůlu, jelikož v druhém kole narazil na Andyho Roddicka, který ho svými esy zlikvidoval. V Delray Beach už se ale Jankovi poštěstilo a dokázal dojít až do finále. Ve finálovém duelu se utkal se skvěle hrajícím Argentincem Del Potrem, který se po operaci zápěstí vrací opět do výborné formy.



Obrázek Tobias Kamke

Obrázek

Tobias Kamke se blýskl svými výkony hlavně v loňském roce, když byl vyhlášen nejlepším nováčkem roku - letos se mu však nedaří tak, jak by si asi představoval. Prohra v Brisbane s naším Radkem Štěpánkem nebyla zas tak neočekávaná, jelikož se Radek Štěpánek před sezónou nechal slyšet, že je zdravotně fit a má velké ambice, navíc zde byl Kamke i považován za outsidera. Na challengeru v Helsinkách taky nezahrál špatně, ale musel balit kufry hned po prvním kole, jelikož podlehl Dimitrovi ve dvou tie-bracích. V Aucklandu měl Kamke docela smůlu jelikož se přes Ribu dokázal probojovat do druhého kola, kde sehrál velmi vyrovnané klání s Davidem Ferrerem, ale bohužel na něj nestačil a ve třech setech prohrál. Na Australian Open to byl pro změnu krajan Kohlschreiber, kdo Kamkeho doporovodil z kurtu - ovšem opět to byla napínavá bitva, když se o vítězi rozhodovalo až v pátém setu. Challenger v Heilbronnu byl ale Kamkeho propadák. Ve druhém kole se utkal se sebem Bozoljačem, nad kterým v úvodním setu během pár minut vedl dokonce 3-0 a měl výhodu podání - Bozoljač, ale stav otočil a první set ovládl v poměru 6-4. Druhý set sice Kamke strhl na svoji stranu, ale bohužel to nestačilo a prohrál v poměru 1-2. Výrazného úspěchu se nedočkal ani v Marseille a Dubai, a tak mu nezbývá, než pokusit štěstí v Indian Wellsu.


Můj tip:

Vzhledem k aktuální formě a zkušenostem obou hráčů se jednoznačně přikláním na stranu Janka Tipsareviče a za krásný kurs si ho zahraju.

Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

- 1 @ 1.5 Obrázek

GL %%-


Konečný výsledek:

Janko Tipsarevič 2:0 Tobias Kamke
Naposledy upravil confused dne čtv 10. bře 2011 21:33:46, celkově upraveno 5
<<

korhy123

Příspěvky: 16

Registrován: úte 08. bře 2011 19:54:09

Příspěvek stř 09. bře 2011 20:21:36

Re: Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

Tohle bude těžkej zápas, Kamke se bude chtít vzchopit a prolomit tu smůlu z poslední doby, ale Tipsarevič zase v posledních zápasech ukázal, že je hodně kvalitním hráčem, i když na davis cupu se mu nezadařilo, tady snad vyhraje.
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 10. bře 2011 21:23:14

Re: Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

Tipsarevič vyhrál 2:0 a tip tak snadno OK :)
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek čtv 10. bře 2011 21:35:39

Re: Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

díky za dobrý tip a za velmi až nečekaně snadno vydělané peníze :)
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 10. bře 2011 21:36:34

Re: Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

Vari píše:díky za dobrý tip a za velmi až nečekaně snadno vydělané peníze :)


v pohodě :) jsem rád, že si to někdo zahrál.. tohle by byla škoda si nezahrát
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek pát 11. bře 2011 4:27:05

Re: Indian Wells: Janko Tipsarevič - Tobias Kamke

Velice dobra analyza,bohuzel,cekal jsem na zapas Voracove vcera vecer a nemel jsem poradnou skvaru,tak jsem nesazel....

:ymapplause:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.308s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore