IW: Giraldo-Gimeno Traver

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek stř 09. bře 2011 20:47:55

IW: Giraldo-Gimeno Traver

Dalším zápasem který mě zaujal je souboj Kolumbijce se Španělem. Pro oba to sice není nejoblíbenější povrch, ale já mám v tomhle utkání jasno.

10.03 20:00


Obrázek Santiago Giraldo Obrázek vs. Obrázek Daniel Gimeno-Traver Obrázek

Santiago se zvedá a zvedl se až na 44. pozici v žebříčku, GImeno-Traver je díky dobrým výsledkům na antuce v první stovce na 61. místě.

Obrázek

Giraldo je především antukářem, na začátku roku porážel i dobré hráče na tvrdém povrchu, ikdyž to byli převážně antukáři, ale vyhrá se Simonem na tvrdém povrchu se určitě cení. Po AO se již odebral na svoji antuku, tam mě příjemně překvapil, čekal jsem dobré výsledky to ano, ale že hned dokráčí do finále v Chile a prohraje ve 3 setech s Robredem jsem až tak úplně nečekal. V Brazilii podlehl domácimu Mellovi 0-2, ten došel až do finále. V Acapulcu porazil Ramose-Vinolase, antukáře Montanese. Ve čtvrtfinále ho čekal Almagro který má tento rok na antuce 13/1 ! v té době měl 12-0 !!! Giraldo sním svedl vyrovnaný souboj, bohužel mu podlehl 6-7 7-5 4-6, to ale ukázalo jak je vysoce kvalitním hráčem. Na antuce v Davis Cupu si s jedním Cuevasem poradil 3-0, druhému stejně podlehl.

Gimeno-Traver, nerad proti němu hraju, ale ukazuje se že kvalitu má hlavně na antuce. Ačkoliv je to u hráče který je 60. na světě málo uvěřitelné, tak Gimeno tento rok nedokázal vyhrát ani jedno utkání, aby toho nebylo málo, tak zatím neuhrál ani set! Prohrál všech 6 utkání ke kterým nastoupil, na antuce sice měl těžké soupeře, ale forma a trápení se dokázalo, že tento rok nebude moc v herní pohodě. Dostává velké nakládačky, nemyslím si že by v tomto utkání měl protrhnout herní mizerii, on se z ní určitě dostane, ale na svém povrchu na antuce.

Giraldo je kvalitním hráčem, a ještě o něm určitě uslyšíme zatím je 44. ale pořád mu je teprve 23 let, myslím si že tento hráč minimálně v TOP 20 bude, stává se kvalitnějším i na tvrdém povrchu, Gimeno-Traver by pro něj neměl být překážkou, GL %%-

Můj Tip:

Giraldo-Gimeno-Traver
1
1.23 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek stř 09. bře 2011 22:44:23

Re: IW: Giraldo-Gimeno Traver

Když jsem přišel na stranku, tak jsem si projížděl chat a dočetl jsem se to stím udájným ovlivňování a potom co bych měl ůdajně znát uživatele a být s nimi domluven ohledně hodnocení tak je to nesmysl, protože je vůbec neznám, tak prosím aby taky někdo nešířil nepravdivé informace a já dávam tenisy a hodnotím je pořád, protože sázím podle nich a vychází to a tím hodnocení jim vyjadřují dík za to, že se mi tak daří. Tak se na mě nezlobte, ale na to abych je hodnotil mám své důvody, tím se omlouvám všem.
<<

fekerete

Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: ned 27. úno 2011 13:45:47

Příspěvek čtv 10. bře 2011 6:31:35

Re: IW: Giraldo-Gimeno Traver

Zajímavý tip, ale za ten kurz, aby to nebyla i 2 :D
Fotbal:Obrázek Obrázek Obrázek
Hokej: Obrázek Obrázek
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 10. bře 2011 11:51:59

Re: IW: Giraldo-Gimeno Traver

Dívej asi bych to už dál nerozebíral, ta kauza mě celkem naštvala, ale tak já s tím nic dělat nehodlám nebudu ti psát ať mě nehodnotíš jsem za to rád, tak jestli opisuješ tak ti přeji pevné nervy :D a hodně %%- protože to je potřeba, už bych to dál neřešil nechal to být, já nepodvádím ani confused, je ostatních věc jestli budou věřit nebo kecat dál, s tím já nic neudělam, za hodnocení jsem moc rád díky a ať se ti daří :)
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.222s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore