Indiana Wells: Tomic-Boppana

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 10. bře 2011 10:41:29

Indiana Wells: Tomic-Boppana

Při pohledu na nabídku turnaje v USA jsem si už pár zápasů vybral, ale teď mě zaujal ještě jeden, s velmi lákavým kurzem, je to souboj 31 letého Inda, proti teprve 18 letému Australanovi.

11.03 20:00

Obrázek Rohan Boppana Obrázek vs. Obrázek Bernard Tomic Obrázek

Boppana je především hráčem čtyřher, ale zkouší i dvouhryy, na žebříčku je na 473. pozici, jeho soupeř, 18 letý benjamínek je 187.


Obrázek

Jak už jsem říkal, Boppana je hráčem čtyřher, v těch jsou s jeho parťákem Quereshim nesmírně kvalitní jsou na 19. pozici. Rohana Boppanu zdobí předevšim fantastický servis. Viděl jsem utkání proti Troickimu a když mu šel první servis byla to paráda, nakonec 18. nejlepšímu hráči na světě podlehl: 3-6 3-6 7-5 6-3 2-6, ostudu si neudělal a strnatě bojoval. Po DC se odebral do Ameriky na kvalifikaci na turnaj do Indiana Wells, los chytl hodně těžký. V prvním kole Polanského se kterým si poradil 2-1. Ale ve druhém kole kvaldy narazil na nasazenou jedničku v kvalifikaci Němce Brandse. Nastřílel mu 13 es, na prvním servisu úspěšnost 83%, na druhém 74% což jsou skvělá čísla, Brandse porazil 7-6 7-6. A tím pádem dostal lehčího soupeře v prvním kole, o kterém něco teď.

Bernard Tomic je mladý, velmi nadějným Australanem, který měl úvodem roku hodně dobré výsledky v domácí Austrálii. V Sydney prošel kvaldou a v prvním kole nestačil na Dolgopolova. Na Australian Open v hlavní soutěži porazil Chardyho a Lopeze, pak narazil na světovou jedničku Rafu Nadala kterému podlehl 0-3, nutno říct že hrál opravdu velice dobře, bohužel měl těžký los. Na challengeru v Burnie se dostal až do semifinále. O týden později byl na dalším challengeru v Austrálii až ve finále kde podlehl Zemljovi. V USA nepředvedl nic, v kvalifikaci na Delray Beach podlehl Slovákovi Lackovi. Naposledy zkoušel minulý týden v Dallasu, kde skrečoval Bogomolovi. Bernard by časem mohl být kvalitním hráčem, ale zatím mu chybí zkušenosti, a kvalitní výsledky má především doma, za oceány na úspěch čeká.

Zkušený Boppana není favoritem, ale myslím si že Tomice by mohl porazit, když si bude držet ten skvělý servis, samozřejmě Tomic také nemá špatný servis, ale poslední dvě čísla jsou tristní, pokud tomu přidáme záhadu kterouž je zdravotní stav Tomice, třeba někdo dá na mě, já sám si každopádně zkušeného Boppanu, proti nejistému Tomicovi zahraju. Kdyby utkání zašlo do TB, tam by mohli pomoct zkušenosti Boppanovi, já mu budu věřit za ten kurz. GL %%- Ještě bych chtěl podotknout, že na Boppanu kurzy padají směrem dolů.


Můj tip:

Boppana-Tomic
1
2.35 Obrázek
2.80 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek čtv 10. bře 2011 10:47:10

Re: Indiana Wells: Tomic-Boppana

Tady souhlasit nebudu :) Boppana postoupil přes Brandse sice,kvalitně podával ale return teda nic moc,k tomu Brands byl v kvalde nasazena 1ka takže i tak pokud se n ekdo odhlasi tak bude jeho nástupce....Tomic má oproti Brandsovi mnohem lepší mezihru a i return dle me tady vyhraje Tomic :) ale gl :)
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 10. bře 2011 11:23:52

Re: Indiana Wells: Tomic-Boppana

tady bych to taky spíš viděl na Australana, ale kdo ví.. gl
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek čtv 10. bře 2011 21:42:50

Re: Indiana Wells: Tomic-Boppana

nevypadá to zle, ale nechám to ležet

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 48 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.253s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore