Indian Wells: Nieminen-Istomin

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 10. bře 2011 16:57:06

Indian Wells: Nieminen-Istomin

Vybral jsem si utkání kde nastoupí Finská jednička Jarkko Nieminen proti Uzbekovi Denisu Istominovi.

11.03 01:25

Obrázek Jarkko NieminenObrázek vs. Obrázek Denis Istomin Obrázek

Jarkko Nieminen je na žebříčku pouze o 4 místa výš než jeho soupeř. Fin je 51., Istomin je na 55. pozici. Nieminenovi je už 29 let, zatímco Denisovi je 24.

Obrázek

Nieminen není vůbec špatným hráčem, už je dosti zkušený a hlavně koncem minulé sezóny měl skvělé výsledky. Tento rok se zatím hledá, ale nutno podotknout, že měl i smůlu na los. V Doze ho zastihl Davyděnko, tam předvedl parádní výkony porazil i Rafu a podlehl Federerovi ve finále, Jarkko na "Kolju" nestačil podlehl mu ve 2.kole 4-6 5-7. Na dalším turnaji skrečoval Gilovi. Na AO narazil na pozdějšího semifinalistu Ferrera hned v prvním kole, nestačil na něj, prohrál 1-3. Po AO se s ním utkal opět v Rotterdamu tam ho porazil 2-0. Ale nakonec v Nizozemí podlehl Troickimu který došel až do finále. V Dubaji podlehl hodně hladce Mayerovi 2-6 4-6. V Davis Cupu si už poradil s Kavcicem i Zemljou shodně 3-1 na sety. Jarkko sice nemá moc vyhraných utkání, ale nutno říct že prohra s Ferrerem, Troickim, Davyděnkem není žádná ostuda. Skreč Gilovi, tak tam zasáhl zdravotní stav. A proti Mayerovi je to neomluvitelné. Ale nemyslím si, že by prožíval nějakou krizy, zahrát určitě umí a prohry byli kromě Mayera hodně vyrovnané.

Jeho soupeř z Uzbekistanů Denis Istomin je na tom daleko hůř co se formy týče. V Austrálii předváděl hrozně výkony, porazil de Bakkera, podlehl Matthew Ebdenovi, pak totální výbuch se Seppim 1-6 0-6!!! Prohra s Hernychem 1-3 není taky vůbec dobrou vizitkou. Poté porazil v USA slaboučkého Borvanova a průměrného Russella. Ale stejně ve 3. kole padl s Verdascem ale rozhodně zlepšení. V Memphisu si balil kufry ihned po prvním kole když prohrál s formy hrajicím Querreym. V Davis cupu porazil 3:0 na antuce až 496. hráče světa Stathama což je v jeho případě povinností. Istominovi se tento rok opravdu zatím nedaří.

Když to shrneme oba hráči opravdu nejsou tento rok zatím výsledkově ve formě, ale Jarkko Nieminen má lepší výsledky, a řekl bych i kvalitu. Jarkko měl dost smůly, myslím si, že teď ji na turnají prolomí v dalším kole vítěze utkání čeká Montanes což je hodně hratelný soupeř. Moje volba je Jarkko Nieminen. Kurzy klesají.

Můj tip:

Nieminen-Istomin
1
1.53 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek čtv 10. bře 2011 21:31:08

Re: Indian Wells: Nieminen-Istomin

tak tady se mi to hodně libi, vypada to fakt dobře, hraju s tebou!
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek pát 11. bře 2011 5:10:18

Re: Indian Wells: Nieminen-Istomin

Tak zatim prvni set pro Istomina 6:2 ....vedl uz 5:0...a 1:1 v druhem setu,prohrali kazdy sve podani a zacina podavat Istomin....takze zase postoupime o kousek dale....3:2 zatim vede Nieminen v druhem setu a zacina podavat ...druhy set pro Nieminena 7:5 a ve tretim seti zatim 1:1 na podani Istomin...ztratil sve podani a Nieminen vede 2:1 a zacina podavat...mozna rozhodujici gam.....Nieminen nevyuzil sance a srovnano 3:3....dale 4:4 na podani Istomin...prohral sve podani a Nieminen vede 5:4 a zacina podavat...panecku to jsou zvraty..Nieminen mel matchball a nakonec prohral sve podani a je to 5:5 a zacina podavat Istomin...ktery prohral sve podani a vede Nieminen 6:5 a vyhral sve podani a tim padem treti set 7:5....byla to bitva se stestim pro Nieminena..

Nieminen-Istomin 2:6 7:5 7:5

Blahopreji Tvuj tip OK

:ymapplause:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 11. bře 2011 8:28:43

Re: Indian Wells: Nieminen-Istomin

hranol píše:Tak zatim prvni set pro Istomina 6:2 ....vedl uz 5:0...a 1:1 v druhem setu,prohrali kazdy sve podani a zacina podavat Istomin....takze zase postoupime o kousek dale....3:2 zatim vede Nieminen v druhem setu a zacina podavat ...druhy set pro Nieminena 7:5 a ve tretim seti zatim 1:1 na podani Istomin...ztratil sve podani a Nieminen vede 2:1 a zacina podavat...mozna rozhodujici gam.....Nieminen nevyuzil sance a srovnano 3:3....dale 4:4 na podani Istomin...prohral sve podani a Nieminen vede 5:4 a zacina podavat...panecku to jsou zvraty..Nieminen mel matchball a nakonec prohral sve podani a je to 5:5 a zacina podavat Istomin...ktery prohral sve podani a vede Nieminen 6:5 a vyhral sve podani a tim padem treti set 7:5....byla to bitva se stestim pro Nieminena..

Nieminen-Istomin 2:6 7:5 7:5

Blahopreji Tvuj tip OK

:ymapplause:


Já už spal takže dík za informace o průběhu:) pekne nervy no, ale parada ze vyšel!
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.538s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore