Indian Wells: Monaco-Sweeting

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 11. bře 2011 10:44:18

Indian Wells: Monaco-Sweeting

V Indian Wells se proti sobě utká kvalitní antukář Argentinec Monaco proti hráči kvalifikantovi a hráči bojujícímu o první stovku Ryanu Sweetingovi.

12.03 20:00

Obrázek Ryan Sweeting Obrázek vs. Obrázek Juan MonacoObrázek

Domácí hráč ve skvělé formě hrající Sweeting bojuje o první stovk, nachází se na 105. pozici žebříčku, jeho soupeř je na skvělém 30. místě.


Obrázek

Domácí Ryan Sweeting má opravdu senzační formu na jeho poměry. Ještě na Australian Open prošel kvalifikací vyřadil Gimena-Travera, pak ale podlehl světové jedničce Nadalovi. V Honolulu byl ve čtvrtfinále. V San Jose bohužel letěl hned v prvním kole když chytl hráče který má jeden z nejlepších servisů světa, Iva Karlovice. Pak ještě v Memphisu podlehl Tipsovi 0-6 6-7. A pak přišel fantastický turnaj v DelrayBeach. Vyhrál celou kvalifikaci. V prvním kole porazil Andreeva. Ve druhém kole dokonce Querreyho po skvělém výkonu. Tam za poslední čtyři utkání neztratil ani set. Ve čtvrtfinále narazil na talentovaného Japonce Nishikoriho a tomu podlehl 7-6 4-6 2-6. V Indiana Wells bez problému zvádl obě utkání kvalifikace Groth 6-3 6-1, Witten 6-1 6-4. V prvním kole vyfasoval Španěla Granollerse toho s přehledem porazil 6-4 6-1. Využil 5 breakballů a sám se nechal brejknout jen jednou. 73% na prvním servisu, 50% na druhém.

Proti němu stojí 26 letý Argentinec Juan Monaco ten je vyznavačem především oranžového povrchu. Na ten se soustředil i v posledních týdnech. Na tvrdém podlehl v úvodu roku Mannarinovi. A na AO porazil jen slabého Greula a podlehl Haasemu. Pak už objíždil jen antuku. Kde moc velkou formu neukázal došel jen dvakrát do čtvrtfinále. Špatný zápas nehrál s Ferrerem. Ale strašně kazil což bude jeho největší problém. Nevydržel ani psychicky, výsledky v poslední době nemá dobré. Zvlášť na tvrdém povrchu to pro něj bude ještě těžší.

Ryan Sweeting hraje doma, což ho určitě povzbudí ještě více. Formu má opravdu znamenitou, poradil si s Granollersem, kvalifikace zvláda v pohodě a hlavně hraje v pohodě. Jeho soupeř se trápí navíc už skoro 2 měsíce na tvrdém povrchu nehrál, což bude taky velké minus ten nezvyk. Sweeting by mohl překvapit a vyhrát, ovšem já bych to zas takové překvapení nepočítal, je to menší důvěra ale Sweetingovi věřím. Kurzy jdou dolů. GL %%-


Můj tip:

Monaco-Sweeting
2
1.95
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pát 11. bře 2011 11:34:02

Re: Indian Wells: Monaco-Sweeting

Tohle bych já vynechal,ono je možné,že to vyjde,ale vim,že monaco umi zahrát když chytne den,jde o to jak se vyspi no.Hl ten povrch je pomalejsi coz by i monacovi mohlo vyhovovat ...uvidim gl.! ;)
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek pát 11. bře 2011 11:34:52

Re: Indian Wells: Monaco-Sweeting

Sweeting proti hráčům z TOP50 odehrál v kariéře 20 zápasů, ze kterých vyhrál 5:

- v roce 2006 mu na US Open skrečnul #42 Coria 2:1 ret.
- v roce 2008 porazil v Miami #42 Volandriho s kariérní statistikou na tvrdém povrchu 22/46 (6:3 6:2)
- loni ve Washingtonu porazil 6:4 6:2 #34 Llodru. Ten však do zápasu nastupoval se zraněným ramenem, což se promítlo i do předzápasového pohybu kurzů - Sweeting spadl z 2.1 na 1.3.
- letos porazil #22 Querryho 7:6 6:4. I Querrey však do zápasu nastoupil se zraněným ramenem, což se opět promítlo do kurzů - Sweeting spadl z 2.9 na 2.3.
- letos porazil #50 Granollerse 6:4 6:1.

Monaco je #30, takže na Sweetinga čeká level, se kterým mnoho úspěchů neposbíral.

Monaco loni v IW odehrál výborný turnaj a vypadl až ve čtvrtfinále s pozdějším vítězem Ljubičičem. Což znamená, že tamní pomalý povrch mu rozhodně nepřekáží a druhak je pro něj ve hře obhajoba 180 bodů. I přes několik rozpačitých výsledků z ledna letošního roku je Monaco pořád o parník lepším hráčem než Sweeting, který musí maximálně spoléhat na servis, protože v mezihře nemá šanci.

GL :ympeace:
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 11. bře 2011 11:55:29

Re: Indian Wells: Monaco-Sweeting

Monaco minulej rok v IW porazil Fogniniho kterej je na tvrdým povrchu hroznej....Pak Juan Carlose Ferrera který v té době na tvrdém tak nic moc, hlavně je to antukář a pak porazil Garciu-Lopeze myslím si, že nepředvedl žádnej zázrak, ale je to tvůj názor. Sweeting hraje v hodně dobré formě, navíc je domácí a rozjetej z kvaldy. Nikdo neříká že je to tutovka, ale Sweeting rozhodně šanci má.
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek pát 11. bře 2011 20:34:33

Re: Indian Wells: Monaco-Sweeting

zajímavý a velmi těžký zápas, já radši nechám ležet

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.187s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore