Indian Wells: Kohlschreiber-Smyczek

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 11. bře 2011 16:13:43

Indian Wells: Kohlschreiber-Smyczek

Němec Kohlschreiber se ve druhém kole střetne s kvalifikantem domácím 23 letým hráčem Timem Smyczkem.

12.03 20:00


Obrázek Philipp KohlschreiberObrázek vs. ObrázekTim Smyczek Obrázek

Němec Kohlschreiber je ve svých 27 letech na 35. místě žebříčku ATP. Jeho soupeř Tim Smyczek který bude hrát na domácí půdě je 163. a je mu 23 let.


Kohli hrál teď dvě utkání v Davis Cupu v prvním si až po 5 setech poradil s Dodigem, ve druhém utkání už nestačil na Cilice. Bohužel má Kohli velkou smůlu na los obvykle v dalších kole naraží na hráče z TOP10. V Aucklandu byl ve čtvrtfinále, ale narazil na David Ferrera kterému podlehl 3-6 7-6 3-6. Na AO porazil v prvním kole Kamke ve druhém kole narazil na Tomáše Berdycha se který prohrál 1-3. V Rotterdamu hned ve druhém kole se střetl s pozdějším vítězem Švédem Robinem Soderlingem. V Dubaji naložil Troickimu 6-1 7-6. V dalším kole však padl 1-2 s krajánkem Petzchnerem. Pak již zmiňovaná DC. Teď má Kohli celekm dobrý los a Smyczka byl měl bez problému porazit, když ho porazí tak se v dalším kole opět smolně střetne s vítězem utkání Soderling-Berrer.

Jeho soupeř Tim Smyczek si skvěle poradil v kvalifikaci. Jinak žádných dobrých vysledků nedosahuje. Nejlepším výsledkem bylo čtvrtfinále na domácí půdě v San Jose kde padl s Monfilsem. Včera i poradil s Ilyou Marchenkem 2-6 6-3 6-2. Na servise bych řekl nikterak extra kvalitní čísla 68 a 56 procent. Sice vyhrál, ale výhru bych nepřeceňoval. Jinak nemá vůbec dobré výsledky.

Věřím jasně v postup Kohlschreibera, pokládám to celkem za tutovku, tomu samozřejmě odpovídá kurz, kdyby Kohli prohrál bylo by to pro mě obrovským zklamáním, vše hovoří pro něj. GL %%-

Můj tip:

Kohlschreiber-Smyczek
1
1.24 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Vari

Příspěvky: 42

Registrován: úte 01. bře 2011 20:16:16

Příspěvek pát 11. bře 2011 19:51:45

Re: Indian Wells: Kohlschreiber-Smyczek

Včera mě Smyczek podržel, ale v tomto zápase si mýslím že vyhraje němec a do toho jdu s tebou

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.335s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore