Danai Udomchoke - Franco Skugor

<<

Mikado7

Příspěvky: 102

Registrován: úte 14. pro 2010 23:40:38

Příspěvek čtv 13. led 2011 18:31:32

Danai Udomchoke - Franco Skugor

14.1 rano ve 2hod by se mela odehrat kvalifikace na AO vybiram si pro analýzu tento zapas.

Pro mě jasná volba :ymhug: :-bd

Danai Udomochoke se žebříčkově nachází v páté světové stovce, ale to je samozřejmě zkresluje. Jednak většinu předchozí sezóny pro zranění nehrál a jednak už dávno objíždí pouze vybrané podniky. :)
Minulý rok tvrdil, že pověsí raketu na hřebík a bude učit tenisu malé Thajce, ale zatím na to nedošlo.Alespoň ne ve větší míře.
Danai je stále profesionální hráč a tak také přistoupil k přípravě. ;;)
Leccos naznačil na challengeru v Nové Kaledonii (cca. 1000km východně od Austrálie), kde v prvním kole zle prohnal nasazenou trojku a pozdějšího finalistu Gillese Mullera (6:4, 5:7, 6:7). Kvaldu na Australian Open podstoupil celkem jedenáctkrát.
Pětkrát zůstal v prvním kole, dvakrát ve druhém a dvakrát ve třetím. ;;)
Do hlavní soutěže se tedy proklestil dvakrát.
V lednu 2006 potrápil v pěti setech Nalbandiana a v lednu 2007 vyřadil Vassalla, J.C. Ferrera a padl až ve třetím kole ve čtyřech setech s Djokovičem. ;;)
U Danaie je maximální možná záruka, že na kurtu vypustí duši. :ymhug: (*)

Chorvata Franca Skugora jsem viděl hodněkrát hrát a mám na něj svuj názor. :-?
Hráč který hraje převážne challengery, nema řžadno usilnou stranku,krom snad prvniho servisu,který když se mu daří,tak je velmi učiný a velkou vadou na jeho hrach je nepříliš odolna psychika. [-(

Proto bych volil vyhru Udomchokeho v kurz,který se pohybuje mezi 1,6 - 1,8 %%-

Gl.! (*)
<<

Mikado7

Příspěvky: 102

Registrován: úte 14. pro 2010 23:40:38

Příspěvek pát 14. led 2011 13:25:07

Re: Danai Udomchoke - Franco Skugor

OK Danai vyhral 7:5 6:0 :-c

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.121s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore