Příspěvek pon 17. led 2011 16:12:35

2. výběr z AO na druhý den:)

Obrázek

Bernard Tomic v Jeremy Chardy => už tady na foru na tento zápas jsou asi dvě dobré analýzy a já jenom potvrdím je. protože Tomic hraje momentálne vpohodě a výhoda domácího prostředí půjde taky hodně znát, i když Chardy podle žebříčku ATP by se mohl zdát jako favorit, ale tak lehký to určitě nebude, na tento zápas se musí podívat z jinýho hlediska...Chardy letos odehrál zatím pouze dva zápasy a v obouch dostal nářez od nijak extra dobrých hráčů...nejdřív od Kavcice 6:3 6:2 a pak od Andreeva 6:2 6:4...Zatímco Tomic má za sebou 5 zápasů a z nich 3 výhry, v Brisbane v 1. kole narazil na Mayera, s kterým lehce prohrál, ale Mayer je asi v dobrý formě, když dokázal už porazit i hráče z topky-jako je Davyděnko, pak Tomic dokázal projít lehce kvalifikací přes hráče Kunitsyn,Berrer,Kubot(kteří asi momentálně budou na podobné úrovni jako Chardy), ale pak zas v 1. kole vypadl s dobrým Dolgopovem..., ale toho potrápil, když vyhrál první set, ale zbylý dva zas lehce prohrál...domácí prostředí a forma rozhodne, takže tip 1 za kurs 1,8!!!

Guillermo Garcia-Lopez v Michael Berrer =>Favoritem utkání je určitě Lopez, ale můj tip budu směřovat na over, protože, jak už víme Lopez je antukář a dokáže se hezky trápit na tvrdém povrchu, určitě od něj nečekám výhru 3:0 a i na výhře se možno potrápí, protože Berrer hraje letos velmi slušně dokazál porazit Selu, potrápit docela dost Soderlinga na cestě za triumfem(jediný hráč co s ním došel až do tie breaku na turnaji v Brisbane...) Pak odehrál také slušný zápas s Tomicem, ale ten doma panoval takže vyhrál 7-6, 6-4...Můj tip je, že bude hrát over 3,5setu za kurs 1,66!!! Například nedávno dokázal lehce Stakhovsky porazit Lopeze na turnaji v Brisbane 6:3 6:4..., takže Berrer min 1 set urve:) ne-li víc

Blaz Kavcic v Kevin Anderson=> tento dule se utká antukář Kavcic s Andersonem, který hlavně objíždí prozměnu tvrdý povrchy...jeho výška přes 2m mu dává předpoklady k zabijáckému podání a taky ho předvádí...Kavcic menší postavy s tím bude mít velké problémy...Myslím si, že Anderson určitě vyhraje za kurs 1,4__risk 3:0 za kurs 3 B-)

Carsten Ball v Pere Riba=>další duel, kde se utká typický antukář vs hrář, který objíždí hlavně tvrdý povrchy..., ale Riba poslední dobou taky nehrál špatně dokázal hrát vyrovnanou partii s Lackem, kterou nakonec prohrál 5-7, 7-6, 7-6...., který pak docela dost potrápil unavenýho Nadala a v Aucklandu se probojoval přes kvalifikaci a pak v 1. kole narazil na dobrého Kamkeho a s tím vypadl...po boji 6:3 6:4..Naopak favorit toho utkání Ball měl smůlu na kvalifikace, protože dostal docela slušně hráče, kteří ho porazili vždy výsledek 2:1(+všechny sety 7:6):D Docela zajímavá statistika toho hráče letos...A to bylo Mannarinem a Przysieznym...můj tip bude 1 za kurs 1,5 a over 3,5setu za kurs 1,53!!!!

Rui Machado v Santiago Giraldo=>v tomto utkání se utká Giraldo, který se za poslední zápasy velmi chytil a ořekávám i zde jeho lehkou výhru...jeho soupeř Machado letos odehrál pouze dva zápasy a pouze s jedním soupeřem s Fallou a oba matče prohrál 2:0 na sety, zatímco Giraldo už má za sebou 5 zápasů a z toho pouze 2 prohry=>s Andersonem 2:1 prohrál a pak s budoucím vítězem turnaje Ferrerem 6-3, 7-5, což není špatné..., ale dokázal porazit soupeře lehce 2:0 jako jsouSimon, Becker, Belluci,Gimeno Traver, Montanes(tady vyhrál 2:1)...Takže tip 3:0 za kurs 1,83!!!!

Alexandr Dolgopolov v Mikhail Kukushkin=>Dolgopolov docela válí poslední zápasy, dokázal porazit lehce hráče jako jsozu Querrey, Andreev, domácího Tomice, ..pouze si připsal porážky od finalisty Roddicka a budoucího vítěze turnaje v Sydney Simona...Takže jasný tip 1 za kurs 1,4 nebo risk 3:0 za kurs 2,75!!!!

Ernests Gulbis v Benjamin Becker=>očekávám vyrovnané utkání, ale s dobrým koncem pro Gulbise...talentovaný mladý hráč by měl udolat Němce, i když nehraje špatně..., ale nebál bych se dát 1 za kurs 1,4 !!!

Dudi Sela v Juan Martin Del Potro=>Tady tip dávám na Del potra, protože je to kvalitní hráč, ale ještě mu chvíli bude trvat než se vrátí do top 50a vejš..., ale i tak Sela by pro něj neměl bejt soupeř, takže 2 za kurs 1,4!!!

Karol Beck v Andy Murray=> Tady to komentovat není zapotřebí Murray chce konečně uspět na Grand slamu a bude dávat do toho všechno, je to výborný hráč, bojovník srdcař i pes obranář, přeju mu to:) Můj tip výhra Murray s hcp (-9,5g) za kurs 1,66!!!!

Grega Zemlja v Marcos Baghdatis=>kvalita jednoznačně mluví na stranu Baghdatise a ta taky rozhodne a suverénně vyhraje, můj tip 3:0 za kurs 1,8!!!

Juan Ignacio Chela v Michael Llodra=> tohle utkání slibuje nejspíš velmi vyrovnaný souboj...Chela dokázal vyřadit našeho Radka Štěpánka v Sydney v poměru setu 2:1, ale pak následně dostal klepec od Troickiho, takže asi mu neseděj tenisti bombardéři..., což Llodra i docela je, díky své vejšce...a hlavně přechod na síť bude dělat Chelovi určitě taky problémy...můj tip 2 za kurs 1,8!!!

Robin Soderling v Potito Starace=> Soderling má vynikající formu, na turnaji v Brisbane nikomu nenechal ani jeden set a všechny porazil rozdílem třídy, tak proč to měnit..., takže je jasné, že na kurtu se dlouho otálet nebude a rychle vyhraje...3:0 za kurs 1,3 nebo trošku risky-s hcp(-9,5) za kurs 1,83 nebo under 27gamů za kurs 2,25!!!

Andreas Seppi v Arnaud Clement=> Zde vidím favorita asi Seppiho, ale nedal bych na to ani halíř, protože Clement už má většinu kariéry za sebou, ale dokáže i znepříjemnit život favoritům jako nedávno Mallisemu, takže tipuju over 3,5setu za kurs 1,53!!!!

Milos Raonic v Bjorn Phau=> tady nechápu bookmakery, proč dali roli favorita na Raonice, jestli v tom nehraje nějaká špína bo zranění bo něco..., ale podlě mě by měl být favorit Phau, který letos už dokázal porazit docela dobrý hráče jako jsou Gasquet, Bolleli a pak prohrál s budoucím finalistou Malissem...naopak Raonic v čennaí nepostoupil ani do 1. kola a na AO se dostal přes kvalifikaci jen tak tak....můj favorit jde proti bookmakerům, takže výhra Pha za kurs 2,1 a ještě over 3,5 setu za kurs 1,5

Richard Berankis v Marinko Matosevic=> Berankis doma v Austrálii válí a tvrdý povrch mu velmi sedí a určitě se bude chtít předvézt doma...a poradí si Matosevicem, který asi špatný není, ale Berankis snad vyhraje...!!! za kurs 1,4 a možno ještě over 3,5 setu za 1,61!!!

David Nalbandian v Lleyton Hewitt=>tohle asi bude nejhezčí zápas v 1. kole AO a možno dobrý i na tipy...určitě očekávám over 3,5 setu za kurs 1,5, ale rozhodne znalost povrchu okolí a možno i momentální forma lehce mluví pro Hewitta..., ale bookmakery davájí roli favorita Nalbandiovi, takže jdu zase proti nim a tipuji výhru Hewitt za kurs 2,1=>asi větší riziko, ale věřím mu B-)


Tak snad jsem Vás trošku inspiroval a budu kvalitně ohodnocen, díky a poroučím se :D :D :D B-) B-) B-) Váš bony ^:)^ ^:)^ ^:)^ :x :x :x