Příspěvek čtv 20. led 2011 22:16:28

Tipy na AO:)

Almagro - Ljubicic=>V tomto utkání bych nedoporučoval tipovat 1x2, protože to bude velmi vyrovnané utkání, i když asi menším favoritem bude Ljubicic, jelikož na almagra už by mohla trošku dolehnout únava v minulém kole hrál 5-ti seťák s Andreevem a v 1. kole 4-seťák s Robertem...Naopak Ljubicic si poradil se soupeři jako jsou Luczak 3:0 na sety a pak Paire B. 3:1..., káždopádně těžší soupeře měl Almagro, ale těžko říct jestli to je + bo -....Můj tip je over 3,5 za kurs 1,4!!! Začátek utkání v 01:00!!

Berdych - Gasquet=> Tady bych asi favorizoval Berdycha, ale asi bych an něho nevsadil, protože dokáže taky nehezky překvapit...Gasquet zatím porhází AO bez ztráty setu, když porazil v 1. kole Dancevice a pak Mannarina...Berdych v 1. kole si lehce poradil s Crugnolou, ale pak už zaváhal s Kohlschreiberem, ale vyhrál přesvědčivě 3:1...!!! Můj tip je over 3,5 setu za kurs 1,61!!! Začátek utkání je v 05:00!!!

Robredo - Stakhovsky =>V tomto utkání se utkají dva hráči, kteří jsou sousedi v ATP žebříčku, ale spíš bych favorizoval Stahovsky, protože jeho forma každým zápasem roste a měl by si poradit s Robredem...Stakhovsky prochází zatím AO bez žádných obtíží a porazil zatím všechny svoje soupeře 3:0=>Brandse a Kubota, Robredo v 1. kole porazil Dev Varmena 3:0 na sety, ale pak už měl o dost těžšího soupeře Fishe, ale dokázal ho porazit 3:1...Můj tip je 2 za kurs 1,7!!! Začátek utkání v 05:00!!!

Nishikori - Verdasco =>V tomto utkání bych si taky nedokázal tipnout 1x2, protože oba hráči mají velké kvality, které na AO nyní potvrzují...Nishikori dokázal porazit Fogniniho 3:1 a pak Mayera 3:1, což bylo slušné překvapení, protože Mayer dokázal vyřadit Davyděnka, tak se čekalo, že dojde dál...Verdasco už porazil Schuttlera v 1. kole 3:0, ale svedl velký boj s Tipsarevicem, kde nakonec výhral v 5 setech, což ho může taky poznamenat...Můj hlavní tip je over 3,5setu za kurs 1,57 a možno i risk Nishikori s hc(+4g.) za kurs 2!!! Začátek utkání je v 09:00!!!

Wawrinka - Monfils=> na stranu Wawrinky určitě můžem zmínit velkou formu a očekávat výhry jeho, ale určitě bych to neviděl na výhru 3:0, protože Monfils je bojovník, který nenechá nic zadarmo, ale i pro mě bude favoritem Wawrinka..., který už si letos připsal trium v Čennaí, kde proazil Malisseho i Berdycha...na AO prochází taky lehce všechny své soupeře porazil 3:0 a naopak Monfils už se v 1. kole trápil s De Bakkerem a vyhrál po boji v 5 setech...a pak porazil Gila 3:1...Můj tip je 1 za kurs 1,75 a možno i over 3,5 setu za kurs 1,5!!! Začátek utkání je v 09:00!!!

Obrázek