Federer - Söderling

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 13:56:00

Federer - Söderling

Dnes se odehrají poslední kola základní skupiny B Londýnského Masters. V jednom ze dvou duelů se střetnou Roger Federer a Robin Söderling. V podstatě teoretickou šanci na postup do semifinále mají v této skupině ještě všichni 4 tenisté a aby si Federer pojistil postup do tak tíženého semifinále, musí proti Söderlingovi uhrát aspoň jeden set, což nás navádí na první sázkovou příležitost: Federer vyhraje alespoň set- ano= nehodnotný kurz 1,04 u fortuny.

V tomto utkání přeci jen věřím ve výhru celého utkání pro Rogera Federera a na tuto příležitost fortuna vypsala kurz 1,21.

Při pohledu na poslední 2 skupinové duely můžeme zjistit, že Federer porazil jak Ferrera 2-0, tak Murrayho 2-0 na sety a nebránil bych se ani v tomto případě mšlence, že by tento zápas mohl Federer vyhrát taktéž 2-0 na sety, na což vypsala Fortuna kurz 1,6 který za něco již stojí.

Stále jste si nevybrali? Nevadí mám pro vás ještě pár tipů.

Jak jste již četli, považuji Federera za jasného favorita utkání a taktéž věřím, že právě Roger vyhraje hned první set, na což vypsala Fortuna kurz 1,28.

Další možností na co si vsadit je ta příležitost, která má v popisku 1.set/zápas, tedy v překladu: kdo vyhraje první set + kdo vyhraje celé utkání. Opět tu máme jasného favorita a to Rogera Federera, na kterého v tomto případě vypsala Fortuna kurz 1,3.

Jednou z posledních reálných možností na výhru je ta příležitost, která nám nabízí 2 možnosti na otázku: Kolik se bude v tomto utkání hrát setů? Jak jsem již psal, pro mě je Roger Federer velkým adeptem na vítězství v poměru 2-0 na sety a tak v tomto případě si zvolím možnost dvou setů, na které vypsala Fortuna kurz 1,4.

Tady jsem vám dal několik možností, na co v tomto duelu vsadit. Pravda, některé kurzy stojí za nic, ale třeba si s nima ještě o něco zvednete celkový kurz na tiketu. Pak jsem zde nabídl 2 možnosti, ve kterých už kurzy za něco stojí a to možnost vsadit na přesný výsledek 2-0 (kurz 1,6) a počet setů 2 (kurz 1,4).

Jako poslední možnost vám zde připíšu i příležitost na výsledek v počtu gemů v prvním setu, tedy v překladu kolik gemů se bude hrát v prvním setu. Já osobně jsem zastáncem pod 9,5 (kurz u Fortuny je 1,82), ale nejsem si tím úplně jist. V tomto případě bych tipoval výsledek prvního setu 6-3 pro Federera. Může se stát, ale že Robin Söderling bude držet s favoritem krok a utkání dospěje až do TB což je podle mého názoru nereálné, nebo že Roger vyhraje 6-4. V tomto případě by také pod 9,5 bylo nevýherní. Jak říkám, v této příležitosti si udělejte každý svojí představu a když se tuto možnost rozhodnete využít, tak vám přeji hodně štěstí :)


Poslední informace na závěr: Bilance Federer - Söderling = 14:2 :)
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 25. lis 2010 14:32:50

Re: Federer - Söderling

Super zpracování
Díky moc
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 16:07:11

Re: Federer - Söderling

tak Roger to trochu zbytečně nechal dojít až do TB, který vyhrál, takže doufám že jste na mě nedali s tím 1.set pod 9,5 :?
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 16:44:06

Re: Federer - Söderling

Federer vítězí 7:6 a 6:3
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 25. lis 2010 16:46:13

Re: Federer - Söderling

Kromě toho 9,5 na první set ti to vyšlo fakt všechno
Jsi frajer
Díky

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.155s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore