Berdych-Djokovič

<<

bubulinka

Příspěvky: 6

Registrován: ned 23. led 2011 13:59:05

Příspěvek ned 23. led 2011 15:27:37

Berdych-Djokovič

Tomáš Berdych - Novak Djokovič

Začátek zápasu: 1:00 hod. v noci v úterý 25.1.2011

Tomášovi se díky turnaji mistrů začalo dařit, začal si více věřit a na právě probíhajícím Australian Open podává zatím takřka suverénní výsledky. Ve čtvrtfinále, kam se dostal přes Verdasca narazí tento téměř dva metry měřící tenista na skoro stejně vysokého Djokoviče. Oba hrají velmi dobrý útočný tenis, mírným favoritem dle postavení v žebříčku je sice Novak, ale Tomáš půjde zcela bez pochyby za svým cílem tak jako tomu bylo vloni ve Wimbledonu, kam došel až do finále. Bude to sice velmi těžké, Djokovič bude chtít také postoupit, ale zhlediska zlepšeného výkonu i sebevědomí, ale i trošku z patriotismu, bych se nebála zkusit dát výhru Tomáše.

Za kurs 2.52 na Tomáše u Tipsportu to vyzkouším.

GL Bubulinka
Naposledy upravil bubulinka dne ned 23. led 2011 15:53:12, celkově upraveno 3
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 23. led 2011 15:32:59

Re: Berdych-Djokovič

Já tehne zápas dávat rozhodně nebudu.
Jako správnému patriotovi by mi nezbývalo, než hodit na lupen Berdycha, ale nevěřím mu :(

Hodnocení dávám za snahu.
V analýze ale chybí důležité věci jakými jsou čas zápasu a vypsané kurzy. Popř. u jaké sázkovky to dáš apod. (sázkovky máš nahoře v rolovacím menu - vyzkoušej, uvidíš :) )
<<

bubulinka

Příspěvky: 6

Registrován: ned 23. led 2011 13:59:05

Příspěvek ned 23. led 2011 15:37:08

Re: Berdych-Djokovič

Jasný já to jen zkusila, jak jste mi psali na chatu. :-)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek ned 23. led 2011 15:43:26

Re: Berdych-Djokovič

Ještě si s tím trošku pohrát po grafické stránce a bude to okay....každou analýzou to bude lepší a lepší ;) :ymhug:
<<

Kémo

Příspěvek pon 24. led 2011 11:34:38

Re: Berdych-Djokovič

No ti kdo jste normální naložte řádně na Djoku, je to víc než jasný... Berdych na něj nemá ... Berdych sice došel do finále Wimbledonu a French open,ale jaké pak to měl soupeře... Až na Fedexe(který se radši stará o své dvojčátka a tenis už jde tak trošku stranou), tak nikoho... Čili nebojte se toho, Novak je pro mě jasná jednička... 3-0 pro Djoku, věřte tomu... Moc se nezapojuji do těchto diskuzí,ale do téhle musím... Jsem sice čech,ale všichni víme kde je tenisová kvalita...
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pon 24. led 2011 12:26:32

Re: Berdych-Djokovič

Kémo píše:No ti kdo jste normální naložte řádně na Djoku, je to víc než jasný... Berdych na něj nemá ... Berdych sice došel do finále Wimbledonu a French open,ale jaké pak to měl soupeře... Až na Fedexe(který se radši stará o své dvojčátka a tenis už jde tak trošku stranou), tak nikoho... Čili nebojte se toho, Novak je pro mě jasná jednička... 3-0 pro Djoku, věřte tomu... Moc se nezapojuji do těchto diskuzí,ale do téhle musím... Jsem sice čech,ale všichni víme kde je tenisová kvalita...


Bohužel s tebou musím souhlasit, Béďa dostane nářez a pokud ne, tak stejnak vyhraje Djokovič :( B-) :-c
Béďa neumí na něj...Djokovič je pes obranář a dokáže krásnými backhandy po lajně uzavřít výměnu...je to borec...Berdychovi nevyjdou 3-4míčky a bude se to s ním tahnout celou dobu a pokud mu nebude chodit 1. podání, tak je úplně nahraný Berdych....

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.130s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore