Příspěvek úte 31. črc 2012 22:55:06

Hantuchova D. - Wozniacki C.

Obrázek Hantuchova D. - Wozniacki C. Obrázek

Olympic Games
1.8.2012 - 18:30


Obrázek

Caroline Wozniacki před Wimbledonem řekla, že se cítí v pohodě a myslí si, že by mohla Wimbledon klidně vyhrát. No skutečnost byla taková, že skončila hned v prvním kole na raketě Paszek. Předtím prohrála ještě v Eastbourne hned v prvnim kole s McHale a jen potvrzuje, že na trávě s tím co momentálně předvádí nemá moc šancí. Caro byla zvyklá, že jí bude stačit kvalitní obrana a soupeřky to vyhodí. Typickej příklad je domácí turnaj v Kodani. Mentálně nevyrovnaná Cornet nebo Parmentier to všechno vyhodili, ale ve finále přišla gresivní Kerber, která si na ni smlsla. Na olympiádě v Londýně ztratila set i s Keothavong a také dnes s Wickmayer. Co tam Caro dělala fakt nevim. Ani dnes podle statistik nebyla lepší, soupeřka měla více breakballů a zřejmě i se štěstím jde dál. Všeho je dost a Caroline momentálně nemá na to, respektive její hra a hlava.

Ani Hantuchová nemá zrovna extra formu, ale pokud chytí na trávě slinu, tak je zatraceně silná. No a to vypadá právě teď, neboť v prvním kole nečekaně porazila Li Nu a dnes povolila jen tři gemy Cornetové. Proti čínance nabídla pouze tři breakbally a sama jich měla hned čtrnáct, výborně podávala a to byl základ úspěchu. Dnes znovu dobře podávala i returnovala a výsledkem bylo hned šest brejků. Wozniacká jak šla herně dolu, tak na trávě toho moc nestačí vymýšlet a je to hrozně znát. Nechci provnávat formu obou hráček, protože ani Hantuchové se ted moc nedařilo. Ale výsledky na OH a statistiky tu má mnohem lepší a Wozniacká by pro ni na trávě takový problém být prostě nemusel. Tím spíš, když je na ni vypsaný takový kurs, který během zítřka půjde určitě dolu. To co jsem v poslední době viděl od Wozniacke se mi doslova hnusilo a Hantuchová svou hrou na trávě ji prostě zničí. Snad nepřijde den jejich slavných labilních dvojchyb nebo UE. Formu tu zdá-se narozdíl od Caro chytla ona.

Hlavní Bet: Daniela Hantuchová @ 2.43
5 units (full) - value, já mam fair vypsano na 1.90 Obrázek
No gembling, yes Valuebetting ....