Murray A - Djokovič N

<<

George71

Uživatelský avatar

Příspěvky: 39

Registrován: pon 24. led 2011 14:36:37

Příspěvek sob 29. led 2011 11:43:57

Murray A - Djokovič N

Obrázek
Obrázek
Murray Andy (5) / Velká Británie

datum narození: 15.05.87, 23 r.
výška: 190 cm
váha: 79 kg
prof. od: 2005
hraje: pravou rukou
počet zápasů: 31
počet výher: 24
úspěšnost: 77.4 %

Obrázek
Djokovic Novak (3) / Srbsko
Obrázek

datum narození: 22.05.87, 23 r.
výška: 187 cm
váha: 80 kg
prof. od: 2003
hraje: pravou rukou
počet zápasů: 34
počet výher: 29
úspěšnost: 85.3 %

Dobrý den všem sázkařům a fanouškům dobrého tenisu.
Tak,máme tady velké finále,pro mě sice celkem překvapivé,ale berme to tak jak to je a snažme se z něj alespoň něco málo vytěžit a urvat pro sebe :)
Možná jsem to měl sepsat už včera protože kurs se stále snižuje,ale i nyní je 1.6 (Synottip) na Novaka a pro mě má jistě hodnotu.Ale je možné že ještě během dne půjde dolů...Proč tedy Djokovič?
Proberme trochu zápas Andyho s Davidem Ferrerem.Pro mě velice pěkný zápas a řekl bych až krutý výsledek pro Ferrera,ale budiž.Murray ikdyž zápas vyhrál se mi nezdál tak suverénní jak hovoří výsledek.Na můj vkus hodně chyboval a to 63 nevynucených chyb... první servis dobrý ,ale druhý už jen 37% proměněných podání .

To Djokovič proti federerovi předvedl opravdu výborný výkon,snad ve všech ohledech byl lepší a zaslouženě vyhrál...
Čekám že zítra ráno uvidíme dlouhé výměny,které ovšem podle mě téměř nechybující Djokovič bude vyhrávat.
Ještě taková maličkost,podle médií se bude hrát finále ve 40 ti stupňovém vedru,což by také Djokovič mohl lépe snášet a mohlo by to hrát svoji roli...

Suma sumárum volím výhru Djokoviče v kursu 1.6 (Synottip) v důvěře 95%
Zajímavá je také sázka duel esa kde bych ovšem více věřil Andymu Kurs 1.7 (Synottip) důvěra 85%
Zápas začíná zítra ráno v 9:30 SEČ na centrálním kurtu.

Hodně štěstí všem %%-
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek

Nejoblíbenější zázkovka : Obrázek
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek sob 29. led 2011 11:54:37

Re: Murray A - Djokovič N

Zcela souhlasim...
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek sob 29. led 2011 12:00:22

Re: Murray A - Djokovič N

Hodně těžké soudit,jelikož ťito dva hráči spolu trénují,tak znaji soupeřovo největší zbraně,pokud murray si to v hlavě přebere a nepadne na něj tíha okamžiku,tak má teoreticky velkou šanci i vyhrat.!ale je jasné,že Djoker je spíše favorit...

Jinak hezka analýza
<<

George71

Uživatelský avatar

Příspěvky: 39

Registrován: pon 24. led 2011 14:36:37

Příspěvek sob 29. led 2011 12:07:13

Re: Murray A - Djokovič N

Rafa píše:Hodně těžké soudit,jelikož ťito dva hráči spolu trénují,tak znaji soupeřovo největší zbraně,pokud murray si to v hlavě přebere a nepadne na něj tíha okamžiku,tak má teoreticky velkou šanci i vyhrat.!ale je jasné,že Djoker je spíše favorit...

Jinak hezka analýza


Dík,zásadní je že Djoker téměř nechybuje,a Andy se celkem vyhazoval...to bude klíčové... a taky psychicky si myslím že je Djokovič odolnější a to ve finále takového turnaje je taky důležité...
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek

Nejoblíbenější zázkovka : Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.157s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore