Švédsko - Ázerbajdžán

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 20. srp 2012 22:21:34

Švédsko - Ázerbajdžán

Švédsko vs. Azerbajdžán


KVALIFIKACE ME 2013
21.8. 2012 19:00
Švédsko,Boras Obrázek



No v dalším zápase v této asi nejslabší skupiny proti sobě nastoupí dva typické domácí týmy.Švédsko ve svém prvním zápase prohrálo v Bulharsku o pět bodů,v tomto zápase to podle mě bude úplně jiná káva.Hlavně Švédsko si nesmí dovolit zaváhat,hlavně proto,že Ázerbajdžán už dokázal porazit na domácí palubovce Bulharsko a proto možná až překvapivě jsou teď Ázerbajdžán větší hrozba.

Švédsko má velice zkušený tým,hlavní jejich výhoda je,že mají opravdu silný podkoš,dokonce mají v týmu i zástupce z nejlepší ligy světa NBA a překvapivě to není Američan.Tímto hráčem je Jonas Jerebko,který obléká dres Detroit Pistons.Jedná se 25ti letého hráče,který už v NBA působí 3 roky,sice s jednosezonní odmlkou,ale přece.Jerebko je opravdu velký talent a dokazuje to dost,že byl devítka v draftu.V uplynulé sezoně hrál Detroit ze začátku špatně ale potom se celkem zvedl a hlavním strůjcem toho byl i Jerebko.9 bodů na zápas není opravdu špatné.Nejzkušenějším hráčem v týmu je Joakim Kjellbom,který je základní kámen týmu a opět Američan Kenny Grant,který se stará o režií v týmu.Je to takový myslitel.Často se však střídá s Personem. v přípravě Švédsko dostatečně dokazovalo,že je to opravdu domácí tým,většinu svých výher si připisovali doma.

Jonas Jerebko

Obrázek

Azerbajdžán potvrdil proti Bulharsku výborný perimetr,ale nevím co by mohli jiného nabídnou.Tento tým bych srovnával s Kyprem.Doma dokáží porazit každého,ale cestovat přes půl Evropy,když v sobotu hráli zápas?To asi nebude úplně snadné potom podat sto procent,zvlášť když Švédsko hraje o všechno a tudíž by mělo být také favoritem.Čekám,že si Azerbajdžán jede pro pořádný ranec.


Vzájemné zápasy
Švédsko-Azerbajdžán 128:61 (vzhledem k tomu,že se nehraje tak často se to hrálo nedávno,skoro na den před rokem)
Azerbajdžán-Švédsko 73:101 (přesně na den 2 roky starý zápas)

TIP
Švédsko -6.5 bodu
kurz 1.86
(6-10)
Obrázek

%%- *-:)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek úte 21. srp 2012 19:42:45

Re: Švédsko - Ázerbajdžán

No,byly to nervy.Rozhodně jsem čekal od Švédů daleko více.Nakonec v druhé polovině zápasu se potvrdily kvality obou týmu a nakonec Švédsko vyhrálo 97:79,takže tip OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

popltak

Příspěvky: 75

Registrován: pát 20. črc 2012 14:32:49

Příspěvek stř 22. srp 2012 9:48:48

Re: Švédsko - Ázerbajdžán

Díky, naložil jsem to za 1000 takže spokojenost. No naštěstí jsem výsleek zjistil až ráno, takže jsem neměl nervy :)
Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.136s | 19 Queries | GZIP : Off Livescore