Indiana Pacers - New York Knicks

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 10. led 2013 10:58:51

Indiana Pacers - New York Knicks

Indiana Pacers - New York Knicks



Základní část NBA
11.1. 02:00
Bankers Life Fieldhouse

HLAVNÍ TIP
Pacers 0:11 1
2.75
Obrázek


Tak tady se mi to absolutně líbí.Je k tomu několik důvodů,ale jeden ten hlavní je ten,že dneska za New York nenastoupí hvězdný Carmela Anthony a to je momentálně pro Knicks obrovský problém a výborné Indianě nebudou na jejich palubovce stačit.Vidím to na debakl o 12 a více bodů,protože ta propracovaná defenziva Indiany dneska bude slavit úspěch,už tu nedávno dokázali porazit třeba Miami o 10 bodů a to bylo Miami v plné síle.
Jak už jsem psal,tak Pacers se soutředí hodně na obranu a proto si myslím,že dnes oslabené Knicks ubrání pod 80 bodů.Zároveň ale mají Pacers v týmu hodně bodové hráče,takže Indiana by klidně mohla atakovat až 100 bodů,to jak to bude se teprve uvidí,píšu jen svůj názor.Základní sestavu Indiany tvoří Goerge,takže nejlepší střelec týmu,velice dobrý guard.Hill,který se stará spíše o asistence.Pro mě překvapení sezony Stephenson,který střílí celkem dost bodů.Forward David West,který patří od začátku sezony k tahounům týmu.A na centru je Roy Hibbert,který právě patři mezi ty nejlepší obránce v soutěži.Tady je nutno říct,že všichni hráči jsou schopni vstřelit 10 a více bodů.Hibbert,West a Goerge klidně přes 20 bodů.I na lavičce má Indiana kvalitu a jejich lavička patří mezi nejlepší v soutěži DJ Augustin pravidelně sbírá velký počet asistencí,Tyler Hansbrough též patří mezi velice slušné a bodové náhradníky,Mahimni jako náhradník za Hibbert,je výborný na doskoku.Takže téměř každý post má Indiana dobře zdvojený a to je právě velký rozdíl mezi těmito týmy,Knicks má velice úzký kádr a navíc ,těch střelců bez Carmela tam moc není.JR Smith je snad jediný výraznější bodový hráč,který by jakš takš mohl Carmela nahradit.Jinak těch bodových hráčů v základní sestavě moc nenajdeme,Brewer slabota,Camby už je hrající vykopávka,snad Tyson Chandler,ale těch 15 bodů je jeho maximum a Kidd sbírá spíše asistence.K JR Smithovi se pravděpodobně připojí na bodech Felton,ale bude to stačit?



TIP č. 2
Portland Blazers - Miami Heat
Blazers ML,2.46, Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 10. led 2013 12:25:02

Re: Indiana Pacers - New York Knicks

Felton nenastoupí,on vlastně nehraje už od 25.Má zlomený malíček a JR Smith má nějaké poranění hlavy.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

jrf

Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: čtv 06. pro 2012 14:43:30

Příspěvek čtv 10. led 2013 21:48:13

Re: Indiana Pacers - New York Knicks

JR Smith ale pravdepodobne hrat bude.

Vcelku se mi ten tip libi. Do karet hraje to, ze nehraje Carmelo. Proti ale zas hraje, ze celkove asi moc bodu nepadne. Tudiz nevim jestli si Indiana stihne vytvorit tak velkej naskok :)
<<

Majusko

Příspěvky: 4

Registrován: pon 10. pro 2012 8:45:03

Příspěvek pát 11. led 2013 8:50:18

Re: Indiana Pacers - New York Knicks

nazdar Môžeš mi napisať na vimperska@gmail.com ? tiež sa zaujímam o NBA
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pát 11. led 2013 10:02:48

Re: Indiana Pacers - New York Knicks

Hlavní tip KO
Tip č. 2 OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.204s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore