Příspěvek ned 27. led 2013 21:42:34

LA Lakers-Oklahoma // K.DURANT 30b A VÍC

NBA
27.01.2013 21:30

Obrázek LA Lakers - Oklahoma Obrázek

Dneska jsem si prostě řekl že musím zkusit over na K.Duranta, byl veliký hřích ho nedat na lístek. K.Durant zase dnešní sezónu dokazuje, že hraje výborně, pod 20 bodů šel letos pouze 2 krát a to dal 18 bodů takže velice těsné, ale odehrál z toho jen 26 minut hry a poté 19 to odehrál 39 minut ve hře, ale jasně přehráli San Antonio doma. Dnes bude hrát Okhlahoma v La Lakers a očekávám velmi vyrovnaný zápas a K.Durant půjde přes 40 minut do hry! Myslím že v tomto zápasu bude klíčovým hráčem svého týmu a bude dostávát velmi mnoho prostoru. K.Durant má velmi solidní úspěšnost bodů za 3 takže máme se na co těšit. Hledal jsem statistiky na průměr bodů v zápasech a vyšlo mi číslo 29,5 bodů na zápas, ale venku to je ještě ohodně větší číslo a to je 32 bodů na zápas, v dnešním utkání hraje Oklahoma právě venku. Průměrně má 18,3 střel na koš v zápase a z nich proměnuje 9,5, což je výborná bilance 52,1 %, ale v takto vyhrocenném utkání má klidně i 25 střel a ktomu klidně i 10 trestných hodů, které letos proměňuje s vysokou úspěšností 91,2%!!!! Proti La Lakers se mu taktéž daří, letos se utkali už 2 krát a K.Durant dal doma 36 bodů, a venku dal 45 právě na zmiňovaná bilance košů venku což dává více jak píšu. Očekávám velmi těsný duel ale jasnýho strikera na straně Oklahomi K.Duranta a přes 30 bodů v zápase.




Hlavní tip: K.DURANT 30b A VÍC @ 1,80 Obrázek

%%- Kurz bude klesat přeju všem úspěšný tip %%-