K.DURANT 31b A VÍC

<<

FUNSTORM

Uživatelský avatar

Příspěvky: 58

Registrován: ned 18. lis 2012 11:37:21

Příspěvek čtv 31. led 2013 16:42:52

K.DURANT 31b A VÍC

NBA
01.02.2013 02:00


Obrázek

Obrázek Oklahoma - Memphis Obrázek

Stream: http://www.fromsport.com

Dnešní noční střelec NBA kterého jsem si vybral je právě Kevin Durant, klíčový forward domácí Okhlahomy Thunders a také nejlepší trojkař. Kevin má po celou sezónu neuvěřitelnou formu a to dokazuje v posledních zápasech 14 dní po sobě překonal tuto vypsanou hranici 5 krát z 6 připadů 52,37,32,33,24 a naposledy 35 bodů což je super.
Kevin Durant by měl dostat v zápase dostatek prostoru od svého trenéra ten ho označil za nejlepšího hráče v týmu Oklahomi. Doufejme že Kevin bude pokračovat ve svých výkonnech a tuto hranice z přehledem překoná. Podle soupeře Memphisu by to neměl být problém tento tým moc toho nepředvede a jasná záležitost domácích na výhru a na střelecké hody klíčových hráčů kam patří hlavně domácí hvězda Kevin Durant.


Obrázek

Hlavní tip : Kevin Durant over 31 a víc @ 1,80 Obrázek
%%- GL všem %%-
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 31. led 2013 17:44:00

Re: K.DURANT 31b A VÍC

Memphis má druhou nejlepší obranu v NBA,moc bodů se nečeká.Navíc ti obránci v Memphisu jsou fakt kvalitní.Hlavně Tony Allen a Zach Randolph patří k top v celé lize.Dokázali uhlídat Kobeho pod 30 bodů v jeho super sřelecké formě.Carmela ubránili na 20 bodů,přičemž Carmelo hodil na koš jen 14x,což je na něj obrovsky málo.Lebrona uhlídali na 20 bodů a taktéž i Wade.A spoustu dalších kvalitních střelců,samozřejmě že sem tam se najde taky zápas,kde jim to úplně nevýjde,ale taková pravděpodobnost je hodně malá.Dávat střelce jen podle statistik a to jakou mají formu za posledních X zápasů mě příjde hodně nešťastné,je potřeba brát taky zřetel na to,kdo proti němu nastoupí.

To že jsem se tady teď rozepsal není žádná kritika,jen takové doplnění,jak to vidím já.A také to naznamená to,že Durant těch 31 bodů nenaháže,ale podle mého názoru nepřesáhne 30.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.124s | 20 Queries | GZIP : Off Livescore