New York Knicks - Toronto Raptors

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek stř 13. úno 2013 14:30:58

New York Knicks - Toronto Raptors

New York Knicks Obrázek - Obrázek Toronto Raptors



Základní část NBA
01:30,14.2.
Madison Square Garden


V Madison Square Garden se dnes utkají domácí Knicks s hostujícím celkem Raptors z Toronta.Na první pohled by mohlo Knicks vypadat jako jasný favorit,ale já si to nemyslím.Lehkým favoritem možná je,protože král Carmelo je všehoschopný.
New York si zatím celou sezonu drží takovou vyrovnanou výkonnost a občas má sérií výher,občas zase sérií proher.Momentálně se pohybují na 2.místě východní konference s bilanci 32:17.Na domácí palubovce 19:7.Velký problémy u Knicks jsou takový,že nemá dostatek kvalitních střelců.Ke Carmelovi tam je akorát JR Smith,občas Felton.Amare Stoudemire prohlásil,že se bude spíše věnovat obraně a zakončování bude nechávat právě na Carmelovi.Další velký problém u Knicks je podkošová hra,jediný schopný centr je Tyson Chandler.Jinak má tento tým na doskoku velké problémy,spoustu zápasů vyhrají hlavně kvůli Carmelovi.
U Toronta je škoda,že nevyměnili Rudy Gaye hned,teď ten tým funguje a dokáže porážet kohokoliv,co přišel Gay,tak porazili Clippers,Indianu,New Orleans a Denver.Takže 3 velice dobré týmy.Rudy Gay si v těch zápasech až na jednu vyjímku připsal 20 a více bodů.Navíc se začalo dařit i DeRozanovi,který se díky příchodu Rudyho dostal opět do formy.Výhoda Toronta je,že mají velký počet hráčů,kteří jsou schopni dát 10 a více bodů.
Kdyby mělo Toronto takovýto tým už před sezonou,tak klidně mohli myslet na play off,ve slabší východní konferenci to sice ještě není úplně ztracený,ale je to pořád daleko.
Zlepšení Toronta není jen díky příchodu Gaya,ale také díky návratu kvalitního střelce Bargnaniho,výborného centra Valanciunase,ale také životní formy LucaseJohna III.


Kurz 4.58 na výhru včetně prodloužení je pro mě hodnota.


TORONTO RAPTORS ML
4.58

Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Falco

Uživatelský avatar

Příspěvky: 153

Registrován: čtv 01. zář 2011 15:40:01

Příspěvek stř 13. úno 2013 14:46:02

Re: New York Knicks - Toronto Raptors

Souhlas, za ten kurz určitě zkusit. Toronto jsem měl již včera proti Denveru a hráli opravdu dobře, koukal jsem 1. poločas a hra se mi líbila. Dobře hrál hlavně Gay a DeRozan. Chvilkově to byla exibice. :-j GL
Haters don't really hate you. They hate themselves because you're a reflection of what they wish to be.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 14. úno 2013 8:13:24

Re: New York Knicks - Toronto Raptors

Tak tohle klaplo moc pěkně: 88:92 a tip tedy OK
Torontu pomohla hlavně třetí čtvrtina, kterou vyhráli 18:28
Zbylé tři třetiny byly vyrovnané a o pár bodů vždy vyhrál NY.
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 14. úno 2013 9:57:40

Re: New York Knicks - Toronto Raptors

88:92 TIP OK

Na domácí straně špatná střelba Carmela Anthonyho,na druhé straně špatná střelba Gaya,ale zase výborná obrana.A potvrdilo se pravidlo,že když se nedaří nebo nehraje Carmelo,tak ho nemá kdo nahradit.Výrazně zastřílel jen JR Smíth,na druhé straně hned 2 hráči dali 20 a více bodů.(Anderson,DeRozan)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.127s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore