San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pát 08. bře 2013 9:49:44

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs Obrázek - Obrázek Portland Trail Blazers


9.3.13,02:30

OVER 201.5b,1.91

Obrázek


O Spurs jsem tu nedávno psal,že je to ofenzivní mašina,takže je nebudu tolik rozebírat,jen ve zkratce.Mají jeden z nejzkušenějších týmů a zároveň jeden z nejofenzivnějších.Přičina toho je ta,že mají obrovský široká kádr a i spousta hráčů na lavičce se dokáže výrazněji bodově prosadit.V tabulce ofenzivy jim patří 4.příčka s celkovým průměrem 104.7 bodů na zápas.Zároveň jejich obrana ale není špatný a zde mají průměr 95.5 bodu na zápas,jestli umím rpávně počítat,tak by stačilo jen napdobit tyto průměry a hranice by těsně vyšla.

Základní sestava:Cory Joseph,Kawhi Leonard,Dany Green,Tim Duncan a Tiagho Splitter.

O Portlandu jsem v poslední době moc nepsal,jednoduše řečeno se mě tipy na ně nelíbily,Portland je můj nejoblíbenější tým,hlavně proto,že si nelámou hlavu s nějakou taktikou a prostě hrají ofenzivně,jednoduše,je to tým hlavně do budoucna,protože patří mezi nejmladší v lize.Bodový průměr Portlandu je 99.5 bodů,takže si drží takový střed.Co se týče obrany,tak je to lahce pod středem a mají tu 99.7 bodů na zápas.Takže všechny průměry prostě nasvědčují,že by dneska měl ten over padnout,proto si nedovedu vysvtělit,proč je ta hranice tak nízko.

Základní sestava:Damian Lillard,Wesley Metthews,Nicolas Batum,Marcus Aldridge a JJ Hickson.


V poslední době pokud hrálo San Antonio doma,tak vždy nasolila soupeři pořádný ranec bodů.Proti Phoenixu 101,Sacramento 130,Detroit 114 a Chicago 101.

Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek sob 09. bře 2013 9:57:17

Re: San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

106:136 OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 20 Queries | GZIP : Off Livescore