Phoenix Suns - Houston Rockets

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek sob 09. bře 2013 10:35:49

Phoenix Suns - Houston Rockets

Phoenix Suns Obrázek - Obrázek Houston Rockets


10.3.13 03:00

TIP
Houston Rockets -6.5,1.91

Obrázek

Dnes se utkán podprůměrný Phoenix Suns s překvapením souteže Houstonem Rockets.Vidím to na přesvědčivé vítězství houstujícího celku,protože domácí tým má dvě celkem důležité absence.Phoenix se po odchodu Nasha před sezonou stále hledá a bude trvat opravdu dlouho,než takovou oporu opět najdou.

Jak už jsem psal,tak Phoenixu chybí hráči.Nejdůležitější absence je však polské kladivo Marcin Gortat,který patří mezi nejsilovější hráče v NBA a v podkošové práci dnes bude určitě chybět,navíc jeho bodový průměr také nebyl malý,ale hlavně na doskoku jim bud chybět a právě Houston patří mezi dobrá podkošová mužstva.Phoenix je málo produktivní mužstvo a nestřílí vůbec velký počet bodů,proto mu zde patří až 24.pozice s průměrem 94.5/zápas,což je opravdu málo.Ani v obrané fázi nepatří mezi nejlepší a opět jdou až v druhé polovině s průměrem 99.7/zápas.A to se o obranu hlavně staral Gortat,který dnes chybí a možná si v letošní sezoně už nezahraje.Druhý centr,který by měl chybět je O´Niel,u něj je to hodně nejisté,nehrál od 2.března.

Základní sestava:Goran Dragič,Luis Scola,Wesley Johnson,Marcus Morris,Markieff Morris.

To Houston má úplně jiné starosti a musím říct,že hodně příjemné.Před sezonou rozhodně nikdo nečekal,že to bude takový úspěšný tým,statečně se perou o play off a nakonec by jim to mohlo vyjít.Hlavně musí porážet celky jako je Phoenix,kor když má arizonský tým takový problémy na pozici centra.Nadvládu u koše by dnes měl mít Houston i proto,že je hned 7.v lize co se týče doskočených míčů,Phoenix je asi 10 příšek za nimi a celkově asi o 120 doskoků méně.Ale tohle bylo většinou s Gortatem,bez něj to bude bída.Už jsem psal,že obrana Phoenixu není dobrá,takže průměr 107 bodů na zápas u Houston na to prostě musí platit a očekávám okolo těch 110 bodů od nich.V obraně sice Houston není nejlepší,ale na druhou stranu ten útok Phoenixu je opravdu žalostný.

Základní sestava: Jeremy Lin,James Harden,Chandler Parsons,Donatas Motiejunas a Omer Asik


Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek ned 10. bře 2013 10:15:18

Re: Phoenix Suns - Houston Rockets

škoda,bohužel jsem vybral nejhůř z toho co se mi líbilo,líbil se mi Brooklyn,Washington hcp,Denver hcp a Milwaukee.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.187s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore