Slovinsko - Gruzie

<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek ned 06. zář 2015 13:10:17

Slovinsko - Gruzie

Slovinsko - Gruzie
ME muži
06.09.2015, 18:00

Včera začalo ME v basketbalu mužů, přičemž se hraje ve 4 skupinách po 6 týmech a každý je v jiné krajině. Toto řešení bylo dodatečně určené neboť původně se mělo hrát na Ukrajině, ale kvůli vojenským konfliktům Ukrajina vzdala pořádání ME. Takže sa začíná ve Francii/Montpelier/, v Německu /Berlin/, v Chorvatsku /Záhřeb/ a v Lotyšsku /Riga/. Jelikož je tento zápas ze skupiny s Chorvatskem, hraje se v Záhřebu.

Popravdě, čekal jsem na Slovinsko menší kurz. Jednak, tedy podle mého, jsou v basketbalu o level výše a pak v Záhřebu budou mít domácí prostředí, což balkánským týmům hodně přidává. Slovinsko řadím do širší evropské špičky, vždyť na posledním ME v roce 2013 skončili na 5.místě, přičem Gruzie skončila už v základní skupině s bilancí 1-4 a neprobojovali se ani mezi 12 najlepších týmů. Poslední MS vloni opět potvrdilo rozdíl. Gruzie neměla šanci se tam kvalifikovat, zatímco Slovinsko v semifinálové skupině obsadilo 2. místo s bilancí 4-1, následně přešlo osmifinále aby bylo následně poraženo v semifinále s USA které nakonec získalo titul. Takže ať přemýšlím jak chci, vychází mi to na jasnou záležitost.

V 1.kole oba týmy prohráli, jenže Gruzie s průměrným Holandskem které se na ME mezi 24 týmů ani nevím kdy probojovalo. Naopak, Slovinsko prohrálo s Chorvatskem 73:80 ale ti jsou špička, na posledním ME vypadli až v semifinále. Tak jsem opravdu zvědav, nedal bych na domácí větší kurz než 1,30 zvlášť po tom co Gruzie nastačila na Holandsko takže by se neměli měřit se Slovinci rovnocenně.

Tip: 1, @1.64 u Tipsportu
<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek ned 06. zář 2015 20:16:38

Re: Slovinsko - Gruzie

79:68 - OK

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.117s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore