Portland - Charlotte

<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek čtv 08. úno 2018 17:50:11

Portland - Charlotte

Portland - Charlotte

Basketbal NBA
09.02.2018 04:00


Tady mě velmi zaujal zápas mezi Portlandem a Charlotte.

Portland je na postupových příčkách ale za ním je to těsné. Sice ještě zbývá hodně zápasů tak by si rádi udělali náskok a napravili by si 3 zápasový trip v silném Torontu a Bostonu a momentálně dobře hrajícímu Detroitu, kde prohráli.

Charlotte se poslední zápasy chytlo když vyhráli 3 ze 4 a jelikož jim to tam začalo padat tak přešli i na rychejší způsob hry a brzké zakončení do nepřipravené obrany když v jejich posledních 4 zápasech vždy padlo 225 a více bodů.

Vybral jsem si tip na domácího hráče z Portlandu, respektivě na rozehrávače McCollum C., který umí velmi dobře hrát především doma kde pravidelně hodně boduje.

Navíc ho dneska bude bránit francouzský reprezentant Batum, který je vynikající hráč do ofenzivy, ale v obraně je to u něho špatné, dá se říct i někdy odfláknuté, což si ale odpracuje v útoku.

Batum nasposley bránil Harrisa a ten dal 27 bodů,předtím Jacksona a ten dal 23 bodů, Oladipa ten dal dokonce 35 bodů, Bazemora 25 bodů, zase Oladipa 25 bodů.

Prostě se jen potvrzuje že Batum na bránění nikdy nebyl a nebude, navíc i svou výškou si moc nepomůže.

Poslední vzájemný zápas:
Charlotte - Portland 91:93 kde Batum dal 23 bodů a dovolil právě McCollumovi 25 bodů.

V tomto zápase očekávám podobný scénář že Batum bude zase jen útočit, navíc když ted se mu střelecky daří a McCollum dá 22 a více bodů.

České sázkovky nabízí hranici 21,5 ale co jsem se díval na ostatní tak už hranice poskočila na 22,5.

Portland - Charlotte tip McCollum C. (POR) Nad 21,5 bodů kurz 1,82
Obrázek
<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek pát 09. úno 2018 8:10:37

Re: Portland - Charlotte

22

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.134s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore