Bk Prostějov- Nový Jičín

<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 10. bře 2011 20:15:35

Bk Prostějov- Nový Jičín

V české MATTONI NBL se uskuteční jeden z největších šlágrů sézóny, a šlágr tohoto kola nádstavby.

11.03 18:00

Obrázek BK PROSTĚJOV vs. NOVÝ JIČÍN Obrázek

V utkání je favoritem domácí BK. V základní částí se Prostějov umístil na 1.místě s bilancí 17-3, jejich soupeř Nový Jičín byl třetí s 15-5.

Obrázek

Vzájemná utkání:

Nový Jičín Prostějov 85:58
Prostějov Nový Jičín 92:78

Prostějov přes Nový Jičín minulý rok postoupil do finále play-off když Jičín udolal v sérii 3-2 na zápasy. Tento rok je Prostějov kvalitnějším celkem a má větší ambice. Nádstavbová část má za sebou teprve dvě kola tudíž není moc co hodnotit, ale leccos to napovědělo. Prostějov uhrál remízu na palubovce českého basketbalového giganta Nymburku, podlehl mu až v prodloužení. V prvním kole nádstavby si Prostějov doma poradil s pátou Ostravou. Naopak Jičínu se moc nedaří obě utkání nádstavby sehráli doma v tom prvním podlehli Pardubicím a ve druhém utkání i Děčínu. Na domací palubovce to byl celkem šok pro Novojičíňany.

Teď se Jičínští chystají na horkou půdu ambiciózního Prostějova, Prostějov bude chtít před domácími fandy zvítězit a kvalitou na to rozhodně má. Přikládám ještě názor domácího trenéra:

Peter Bálint:

Letošní již 3. tradiční moravské derby bude mít určitě bojovný nádech a to už jenom proto, že družstvo Nového Jičína po dvou domácích prohrách si bude chtít napravit reputaci. Navíc my chceme taky navázat na dobrý výkon z Nymburka a odčinit porážku z novojičínské palubovky. Jak jsem již několikrát řekl, má Nový Jičín podobně jako všechny týmy ze skupiny A1 vysokou kvalitu a ve vzájemných utkáních bude rozhodovat aktuální forma a dovolím si tvrdit, že i kvalita obrany. Doufám, že naší výhodou bude domácí prostředí a naši skvělí fanoušci, kteří nás poženou ke kvalitnímu výkonu.


Můj tip:

Prostějov-Nový Jičín
1
1.22 Obrázek
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

fekerete

Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: ned 27. úno 2011 13:45:47

Příspěvek ned 20. bře 2011 18:25:04

Re: Bk Prostějov- Nový Jičín

Nejlepší bylo těď ten pohár, jak vyhráli o bod, takový nervy :)
Fotbal:Obrázek Obrázek Obrázek
Hokej: Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.478s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore