Cleveland - Dallas

<<

doNny

Uživatelský avatar

Příspěvky: 100

Registrován: sob 01. led 2011 14:22:27

Příspěvek ned 02. led 2011 23:18:58

Cleveland - Dallas

Obrázek Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks Obrázek

Dnešní nabídka NBA je vcelku(pro mě) chudá a jediný zápas, který se mi trošku zamlouvá je mezi Cavaliers a Mavericks. Oba týmy jsou ve výsledkovém útlumu, kdy to je způsobeno zejména absencemi klíčových hráčů.

Cavaliers(L3)
Chicago - Cleveland 100 : 91
Charlotte - Cleveland 101 : 92
Cleveland - Orlando 95 : 110

Mavericks(L3)
Milwaukee - Dallas 99 : 87
Dallas - San Antonio 93 : 99
Dallas - Toronto 76:84

.. vybírám poslední 3 zápasy proto, že od té doby chybí Dallasu největší hvězda Dirk Nowitzki, a bez něho to prostě není ono. Dokonce byla i domácí porážka nad slaboučkým Torontem.
Hlavním důvodem dnešního tipu je zmiňovaná absence, která čítá na obou stranách hned několik opravdu důležitých opor.

Dallas - Dirk Nowitzki, Shawn Marion(?), Caron Butler
Cleveland - Varejao, Mo Williams, Gibson

.. a pokud se orientujete v NBA, tak mi dáte za pravdu, že tohle jsou hráči, kteří dělají většinu bodů v týmech.

Z dostupných statistik se dá říct, že oba týmy se pohybují na hranici 90 bodů za zápas, když k tomu připočtu "čerstvou" absenci Butlera a Vareja, kteří se ještě zúčastnili posledních zápasů, tak dle mého by se dalo uvažovat o underu. Budou hrát hráči z lavičky, z čehož by mohla plynout nízká úspěšnost střelby a pomalejší basket.

UNDER 189 @ 1,85
Obrázek
Obrázek
<<

dvorkin91

Příspěvky: 29

Registrován: ned 02. led 2011 20:03:20

Příspěvek ned 02. led 2011 23:22:27

Re: Cleveland - Dallas

... tak tohle si zahraji taky :) Zítra snad k NBA přispěji i já. GL :)
<<

doNny

Uživatelský avatar

Příspěvky: 100

Registrován: sob 01. led 2011 14:22:27

Příspěvek pon 03. led 2011 12:10:05

Re: Cleveland - Dallas

doNny píše:Obrázek Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks Obrázek

Dnešní nabídka NBA je vcelku(pro mě) chudá a jediný zápas, který se mi trošku zamlouvá je mezi Cavaliers a Mavericks. Oba týmy jsou ve výsledkovém útlumu, kdy to je způsobeno zejména absencemi klíčových hráčů.

Cavaliers(L3)
Chicago - Cleveland 100 : 91
Charlotte - Cleveland 101 : 92
Cleveland - Orlando 95 : 110

Mavericks(L3)
Milwaukee - Dallas 99 : 87
Dallas - San Antonio 93 : 99
Dallas - Toronto 76:84

.. vybírám poslední 3 zápasy proto, že od té doby chybí Dallasu největší hvězda Dirk Nowitzki, a bez něho to prostě není ono. Dokonce byla i domácí porážka nad slaboučkým Torontem.
Hlavním důvodem dnešního tipu je zmiňovaná absence, která čítá na obou stranách hned několik opravdu důležitých opor.

Dallas - Dirk Nowitzki, Shawn Marion(?), Caron Butler
Cleveland - Varejao, Mo Williams, Gibson

.. a pokud se orientujete v NBA, tak mi dáte za pravdu, že tohle jsou hráči, kteří dělají většinu bodů v týmech.

Z dostupných statistik se dá říct, že oba týmy se pohybují na hranici 90 bodů za zápas, když k tomu připočtu "čerstvou" absenci Butlera a Vareja, kteří se ještě zúčastnili posledních zápasů, tak dle mého by se dalo uvažovat o underu. Budou hrát hráči z lavičky, z čehož by mohla plynout nízká úspěšnost střelby a pomalejší basket.


UNDER 189 @ 1,85


95:104 TIP KO
Obrázek
Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.186s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore