BK Astrum Levice - Levharti Chomutov

<<

grobarSVK

Příspěvky: 56

Registrován: čtv 13. říj 2011 12:43:01

Příspěvek čtv 13. říj 2011 12:57:06

BK Astrum Levice - Levharti Chomutov

13.10.2011 o 18.00

Domáci :
Levice túto sezónu v Mattoni NBL nezačali najlepšie. Prvé 2 prehry s Nymburkom a Prostějovom síce hanbou neboli a výkon bol dobrý, následný triumf na palubovke Pardubíc bol tiež pekný výsledok, ale posledné dva zápasy s USK Praha doma (74:80) a prehra v Ostrave (89:77) však nalomili psychiku Levičanov. Znepokojujúci je zatiaľ aj výkon posily veľkého mena Štembergera. Čo ale môže Levičanom robiť radosť je trojlístok američanov Henderson, Grant, Bernard, ktorí v každom zápase sú ťahúnmi svojho tímu. Tréner Rón má k dispozícii pre tento zápas všetkých hráčov a môže sa spoľahnúť aj na podporu publika.

Hostia : Chomutov čaká dvojzápas vonku, stredajší duel majú úspešne za sebou, keď v Opave vyhrali 77:84, no už o niekoľko hodín neskôr sa predstavia premiérovo na palubovke v Leviciach. Tento náročný program zhodnotil Jindřich Svojanovský nasledovne : „ Všetkých 12 hráčov nominovaných na "východnú misiu", teda k stredajšiemu stretnutiu v Opave a štvrtkovému v Leviciach je zdravotne v poriadku. Cestovanie to bude náročné, ale na to sú hráči zvyknutí a sú pripravení aj na ihriskách súperov bojovať o víťazstvá s rovnakým nasadením ako na domácej palubovke.“ Sympatická hra Levhartov začala ľudí lákať, veď na derby s Děčínom v 4. kole sa pozeralo takmer 1000 divákov. Favorizovaný Děčín v Chomutove vyhral o 16 bodov, keď domácich ťahal najmä Staněk (21 bodov) a legionári Wright s Lowerym, keď obaja zaznamenali po 12 bodov. (probasket.cz)

Ako to vidím ja :
V dnešnom zápase sa dá čakať po dobrých výkonoch Chomutova ťažký zápas, ktorý podľa mňa môže skončiť všeliako a preto handicap -13,5 je dobrým riešením na tiket.

Tipy : Levice : Chomutov hdcp (-13,5) - 2, kurz 1,85 fortuna


píšte hodnotenia vôbec moja prvá analýza ;) ;)
<<

grobarSVK

Příspěvky: 56

Registrován: čtv 13. říj 2011 12:43:01

Příspěvek čtv 13. říj 2011 22:13:42

Re: BK Astrum Levice - Levharti Chomutov

Tip : OK

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.177s | 20 Queries | GZIP : Off Livescore