Příspěvek pát 06. črc 2012 9:40:20

Litva - Portoriko

LITVA Obrázek vs. PORTORIKO


KVALIFIKACE NA LOH 2012
7.7 2012 01:00
VENEZUELA (CARACAS) Obrázek


Tak a máme tu další zápas kvalifikace na LOH,která se přehoupla do vyřazovacích bojů a v tomto zápase jde o postup do semifinále.Jen první 3 týmy se mohou dostat na vysněný závěrečný turnaj.Litva udělala ale v posledním kvalifikačním zápase proti Nigérií jednu naprosto podle mě klíčovou chybu,prohrála s africkým 3.týmem a to dopomohlo k tomu,že domácí Venezuela se do dalších bojů nepodívá.Litva,která je několikanásobně lepší než africký tým tento zápas odflákla a víte jak to chodí ve Venezuele.Dneska si Litevci podle mě zažijou opravdový peklo na stadioně,celý stadion na ně bude pískat a bučet a opravdu se jim nebude hrát lehko.Navíc Portoriko je téměř domácí tým,je to karibský stát a do Venezuely to není daleko.Už Dominikánská republika měla na turnaji celkem dobrou podporu,hlavně proti Rusku.

Portoriko rozhodně nejsou žádní "nazdárci" a téměř celá jejich TOP 5 je z NBA,kde jsou opory ve svých týmech.Ať je to už Barea,hráč vlků z Minnesoty,který letos zažil výbornou sezonu a byl tahounem týmu.Kvalitní podkošový hráč nebo křídlo Renaldo Balkman,který nastupuje za NYKnicks,Carlos Arroyo,který mý zkušenosti z NBA a i z Evropských lig,dalším výborným hráčem je Huertas,který byl vyhlášen nejlepším hráčem Centrobasketu.Na turnaji se daří i Ramosovi,který je pro mě zatím celkem neznámým hráčem,ale hraje opravdu skvěle.

Řekl bych,že Litva si zadělala u domácích fanoušků na obrovský problém.A dneska by v krásným kurze mohlo vyhrát Portoriko.Další malinký důvod je ten,že Portoriku dost fandím a hodně bych si je na turnaji přál.


TIP
V zápase vyhraje Portoriko v normální hrací době(tip 2)
kurz 3


Obrázek

%%- %%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek