Rusko - Čína

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 30. črc 2012 17:56:32

Rusko - Čína

Rusko Obrázek
Čína Obrázek


Základní skupina LOH 2012
31.7.2012 10:00
Basketball Arena Obrázek


Rusko se v úterý dopoledne utká ve svém druhém zápase proti outsiderovi a nejspíš také otloukánkovi Číně.Rusko je jedním z největších adeptů na celkovou TOP 4,podle mě se při trošce štěstí můžou dostat na úkor Argentiny nebo Španělska do finále a udělat tak obrovský úspěch pro tak mladý národní tým.

Oba týmy si v prvním zápase vedli rozdílně.Zatímco Rusko smetlo z palubovky Velkou Británií celkem snadno,tak Čína proti favoritovi prohrála o 16 bodů.Čína sice nezaostala moc,ale spíš to byl takový elán z úvodního zápasu.Velký faktor k drtivému vítězství Ruska proti Británií byl Kirilenko,který nasázel 35b,dobrý výkon předvedl i Shved,který dokonce poklidil 2 trojky ze 4.Rusko potvrdilo v prvním zápase svoji formu a drželi si skvělých 73% při střelbě z pole.

Čína nebude proti Rusku klást nějaký větší odpor,jejich zápasy,kde by mohli něco snad vydolovat při troše štěstí teprve příjdou.Vzhledem k vysokým čínským hráčům jsem čekal,že budou mít kvalitní podkoš,ale proti Španělsku tomu tak nebylo,ti je přeskákali o 2 třídy snad.Velice dobrý měli Číňané snad jen perimetr,7/16 44%.

Pokud Rusko nenapodobí Španěle a pohlídá hráče se jménem Yi,který naházel 30 bodů,tak můžou vyhrát větším rozdílem.Hráčů na to mají dostatek a více než dobrých,ať už je to Kaun nebo Mozgov.Ale já raději hrají menší hcp se slušným kurzem.

TIP
Rusko 0:13 TIP 1 @1.6


Obrázek
%%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 30. črc 2012 18:02:11

Re: Rusko - Čína

Omlouvám se,že jsem se příliš nerozepsal,jelikož na mě jde nějaká viróza a nálada moc není.Přesto jsem aspoň napsal to nejdůležitější.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek úte 31. črc 2012 16:38:26

Re: Rusko - Čína

TIP OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.131s | 19 Queries | GZIP : Off Livescore