Litva - USA

<<

johnypohorka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: stř 01. srp 2012 9:45:13

Příspěvek pát 03. srp 2012 16:39:40

Litva - USA

Obrázek - Obrázek
4. 8. 2012 - 15:30
LOH 2012 - základní skupina A

Tak tady myslím trošku přestřelené nastavení over/under. Je jasné čím to je způsobeno - famózní výhra "dream" týmu USA nad Nigerijci v poměru 156:73. Celkově američané hrají ve velké pohodě, do hry se zapojují všichni hráči týmu. Hru si užívají a vědí, že klíčové zápasy teprve přijdou. Ale to co se odehrálo proti Nigerii se dle mě opakovat nebude. USA v tomto zápase proměnila 29!!! trojek, celkově měla 46 pokusů. Navíc do obrany američané také moc nehráli, přeci jen když vedete o tolik, tak se bát o výsledek moc nemusíte. Takže vysokému skóre pomohla i Nigérie. Proti Litvě se k tolika trojkovým pokusům nedostanou a nevěřím, že je budou opět proměňovat s takovou jistotou.

USA - Nigérie 156:73
USA - Tunisko 110:63
USA - Francie 98:71


Pro Litvu to bude také čtvrtý zápas na LOH v Londýně. Na kontě mají pouze jednu výhru nad Nigerií a to ne nějak moc přesvědčivou hrou. V prvním zápase proti Argentině byla jejich hra a především zakončení dost tristní. Dále přišla i prohra s Francií, kde se trošku probudil nejlepší hráč Litvy Kleiza, ale ani ten porážku neodvrátil. Oproti USA, kde se o body dělí rovnoměrně skoro celý tým, tak naopak u Litvy je to na Kleizovy(3zápasy/50bodů), kterému trošku sekundují Pocius a Songaila (oba 3/27). Litva je druhá nejhorší na celém turnaji v útočných doskocích, což bude proti USA slabá stránka, ale naopak před vlastním košem si prostor dokáží udělat. Litvě se nedaří ani trojky (27% úspěšnost).

Litva - Argentina 79:102
Litva - Nigérie 72:53
Litva - Francie 74:82


Od Litvy očekávám lepší obranu než ve zmiňovaném zápase předvedla Nigérie, ale počet nastřílených bodů bude podobný, né-li menší. Navíc takový výkon od USA se nepodává každý den. Tyto důvody mě vedou k tipu under + under na body vstřelené hráči Litvy. Přece jen níže uvedenou hranici nepřekonali ani proti Francii ani proti Nigérii, tak proč zrovna proti USA, které tolik bodů na LOH v Londýně ještě neinkasovala, ani od Francouzů, kteří zde rozhodně hrají lepší basketbal než Litva.

Hlavní typ - Litva under 76.5 bodu - kurz 1.83 Obrázek
Vedlejší typ - under 186.5 bodu - kurz 1.90 Obrázek

GL %%-
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Radekk

Příspěvky: 76

Registrován: čtv 07. črc 2011 12:39:09

Příspěvek pát 03. srp 2012 16:55:38

Re: Litva - USA

Já bych spíš zvolil vedlejší tip jako hlavní :-bd
<<

johnypohorka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: stř 01. srp 2012 9:45:13

Příspěvek sob 04. srp 2012 16:20:07

Re: Litva - USA

94:99
2x KO
Od USA jsem tento počet bodů přibližně očekával, ale "bohužel" litevci předvedli svůj nejlepší výkon v turnaji :-o
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.316s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore