Prostějov - Levice

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek sob 13. říj 2012 16:07:04

Prostějov - Levice

Prostějov - Levice



Mattoni NBL
13/10 20:30
Prostějov





Prostějov je v totálním herním výpadku,už od nich neočekávám takové výkony jako v minulých sezonách.Úbytek financí je jasný a kvůli tomu také tým opustilo řadu opor.Letos zatím nevstoupili do sezony vůbec dobře.Ano,jsou odehrány pouze 3 kola,jenže Prostějov si dokázal vyšlápnout pouze na extrémně slabé Ústí nad Labem.Jinak ve zbývajících dvou zápasech prohráli,ať už v Ostravě nebo v Děčíně,ale obě porážky to bylo celkem znatelné.Prostějov už jede jasně na vítězství,nic jiného neberou,jenže pro ně je smůla,že se dnes bude muset tým obejít bez dvou velice klíčových hráčů a to o Pavla Slezáka a Prášila (druhý jmenovaný by mohl nastoupit,ale bude dosti limitován zraněním,takže ho počítám jako mimo.

Levice zatím nezačali sezonu úplně špatně a zatím jsou na 50%.Doma dokázali porazit Opavu o 10 bodů.Podlehli jenom doma Pardubicím,které jsou každoročně velice silné.Ale bylo to pouze o pár bodíků.Obrovská zbraň slovenských Levic je Williams Kemp,který chytil fantastickou formu a je momentálně tahounem Levic.Prostějov to s jeho ubráněním bude mít dost těžké.Levice si podle mě jedou do Prostějova pro těsnou výhru a naváží tak na svoje zatím výborné výkony.

Obrázek



TIP
Levice ML
3.20
(3/10)
Obrázek
:ymhug:



Zápas můžete od 20:30 sledovat na stanici ČT sport.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Fishman

Příspěvky: 89

Registrován: pon 13. úno 2012 20:09:46

Příspěvek sob 13. říj 2012 21:13:17

Re: Prostějov - Levice

koukal jsem na to dnes taky, ale po téhle analýze jsem běžel do nejbližší otevřené pobočky :) i pokud nevyjde, SKVĚLÝ TIP ! -8) :ymparty: :-bd ^:)^
Obrázek
NHL
Canuuuuuuuuuuuuuucks Obrázek
Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek sob 13. říj 2012 21:20:00

Re: Prostějov - Levice

62:78 OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.104s | 20 Queries | GZIP : Off Livescore