UCAM Murcia CB - Lagun Aro GBC

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek sob 20. říj 2012 22:51:14

UCAM Murcia CB - Lagun Aro GBC

UCAM Murcia CB Obrázek - Lagun Aro GBC Obrázek



ACB liga 12/13
21.10. 12:15
Murcia




Velice zajímavé utkání,kde podle mě bude mít rozhodně navrch domácí tým,který je podle mě právem pasován na černého koně soutěže,Murcia se rychlým způsobem stala konkurenceschopným týmem a doma je to velice silný tým.Kor když proti nim nastoupí Lagun,který venku patří mezi velice slabé a málo produktivní týmy.

Pravda,Murcia má na svém kontě zatím jen jedno vítězství,vítězství přišlo hned v prvním kole,když si poradili se Sevillou a v Cajasolu vyhráli dost velkým rozdílem 77:93,potom už přišel daleko silnější soupeř a Murcia potvrdila svoji sílu na domácí palubovce a Valencií podlehla pouze o bod.Potom hráli na palubovce giganta z Barcelony,tohle už je jiný kalibr a Murcia bohužel v Barceloně prohrála 87:68.Ale Murcia doma a venku je velký rozdíl.Doma by měli vyhrávat a s těma nejsilnějšími držet krok až do konce zápasu.Po dvou prohrách by teď měla přijít jasná výhra.Tým sice prodal důležitého rozehrávače Doutyho,ale do týmu nepřišli zase až tak špatná jména.Loňská horší sezona by se podle mě neměla opakovat,protože zatím se mi zdá,že tým ladí.Z NBA přišel Lewis,z Unicajy Berni,z Lyonu Tillie.Takže bych neřekl,že to je nějaká katastrofa a tým mají bezesportu lepší než Lagun.

Lagun,v nové sezoně ani nevyhráli,los taky neměli nijak snadný,ale aspoň Juventut porazit mohli,ale nestalo se tak a prohráli s nimi 89:73,což dokazuje jejich extrémní nekvalitu na venkovních stadionech.V dalším zápase se doma utkali s madridským Estudiantes a prohráli 71:83,i třetí zápas prohráli a to opět doma proti Bilbau 65:72,ale tak malý rozdíl je to jenom kvůli tomu,že Bilbao už ke konci polevovalo.Tým ztratil dobrého hráče Panka,který odešel do Řecka a zatím je obrovský problém tohoto hráče nahradit a jen tak se jim to rozhodně nepovede.


Obrázek



TIP
Murcia -7
1.99
(4.5/10)
:ymhug:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

vasek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 44

Registrován: pát 10. čer 2011 19:39:44

Příspěvek ned 21. říj 2012 12:15:08

Re: UCAM Murcia CB - Lagun Aro GBC

:-ss nejak jim to nejde
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Falco

Uživatelský avatar

Příspěvky: 153

Registrován: čtv 01. zář 2011 15:40:01

Příspěvek ned 21. říj 2012 13:05:14

Re: UCAM Murcia CB - Lagun Aro GBC

Hrůza :-q
Haters don't really hate you. They hate themselves because you're a reflection of what they wish to be.
<<

popltak

Příspěvky: 75

Registrován: pát 20. črc 2012 14:32:49

Příspěvek ned 21. říj 2012 13:12:54

Re: UCAM Murcia CB - Lagun Aro GBC

Fuuuuj tajbl..hrál jsem nakonec jen čistou 1.. Díky, ale takový smrták nikdy více
https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicket ... y%2FRes%3D
Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 40 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.424s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore