Příspěvek stř 21. lis 2012 18:23:47

Chicago Bulls – Houston Rockets

Chicago BullsHouston Rockets
5-5 4-7

Severní Amerika – NBA
22.11.2012 2:08
Toyota Center

Na dnešní noc jsem si vybral zajímavý zápas mezi Bulls a Rocket. Handicap je +-1, což znamená, že to bude těsný zápas.

Poslední společný zápas se konal 03.04.2012 Chicago – Houston 93:99. Což bylo minulou sezónu. Je těžké predikovat tento zápas. Sázkovky sice favorizují Chicago, ale my budeme stát na straně Houstonu.

Chicagu stále chybí pouze jediný hráč a tím je D. Rose. A průměr bodů všech hráčů na zápas je 96,2. Oficiálně je to 94,8 bodů. A nastupovat budou takto: Luol Deng, Carlos Boozer, Joakim Noah, Richard Hamilton, Kirk Hinrich

Houston je připraven s průměrem 112,1 bodů (sečteny průměry hráčů) a oficiálně mají 99,4 body. Zraněný je též jeden hráč – Carlos Delfino.

Souhrn
Oba dva týmy v posledních šesti zápasech vyhráli pouze 2x. Jak jsem psal, sázkovky favorizují Bulls, je to těsné, statisticky vítězí jednoznačně Houston. Takové nepatrné rozdíly je třeba sledovat a vyhledávat a dnes je to tento zápas, takže pokud se i o něco víc Harden rozjede, mohly by Rockets vyhrát rozdílem 2-3 košů. Můj hlavní tip je pro jistotu Houston hp +1 za 1,90 a vedlejší tip je sázka na vítěze – Houston za 2,00.


Hlavní tip: Houston hp +1 za 1,90 u Obrázek .

Hodně štěstí %%-
Změna je život a mění se i všední den, ale nikdy nezapomenu odkud jsem.