NEW YORK KNICKS – BROOKLYN NETS

<<

Pivo6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: pon 12. lis 2012 20:26:01

Příspěvek pon 26. lis 2012 17:59:50

NEW YORK KNICKS – BROOKLYN NETS

Obrázek NEW YORK KNICKS BROOKLYN NETS Obrázek
9-3 8-4
Průměr na zápas 103.4 95.6

Severní Amerika NBA
27.11.2012 1:05
Barclays Center

Dnes hodinu po půlnoci sehraje tým z New Yorku vyrovnaný zápas s Brooklyn Nets. Hned na úvod bych chtěl vložit důležitou informaci o razantní změně kurzu, kdy ráno kolem dvanácté byl kurz na NYK 2.05 a na NETS 1.80. Favorit je tedy jasný, respektive byl. Asi dost sázkařů si bylo vědomo tím, že NYK by měli dnes v noci vyhrát, budou lepší, ale stát se může i to, že prohraje o jediný koš a tak sázkaři sázeli nejspíše na NYK Teď navečer jsou kurzy na Obrázek následující: NYK 1.85 a NETS 1.98. Je tedy jasné, že pokud se kurz pohybuje tímto směrem, tak favorit by měl zvítězit. Mince se otočila a já určitě budu věřit NYK, že vyhrají. Nejen kvůli kurzu.

NYK
Startující pětka: Carmelo Anthony, Ronnie Brewer, Tyson Chandler, Raymond Felton, Jason Kidd.
Zranění: Rasheed Wallace (nejspíše si nezahraje), Iman Shumpert a Amar’e Stoudemire jsou ,,klasicky" OUT.

BRONETS
Startující pětka: Gerald Wallace, Kris Humphries, Brook Lopez, Joe Johnson, Deron, Williams.
Zranění: Tornike Shengelia.

Poslední vzájemný zápas: 25.10.2012 NBA Preseason Brooklyn - NY Knicks 95:97 OT.


Souhrn
Jak jsem již psal, důvod a shrnutí najdete naúvod. Dle mého má o něco kvalitnější kádr NYK a NETS mají problém jít přes 100 bodovou hranici. Navíc NYK v průměru nejde pod 25 bodů na čtvrtinu. Můj tip na vítěze za slušných 1,85.


Hlavní tip: NY Knicks vítěz za 1,85 na Obrázek.
Změna je život a mění se i všední den, ale nikdy nezapomenu odkud jsem.
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 26. lis 2012 18:16:46

Re: NEW YORK KNICKS – BROOKLYN NETS

Já bych zase naopak řekl,že Brooklyn má lepší tým.Základní sestavu má daleko bodovější než Knicks,kde větší porci bodů naháže jen Carmelo,občas zazáří Brewer nebo Felton.To Brooklyn má bodovou snad celou základní sestavu.Pokud já bych měl něco sázet u tohoto zápasu,tak buď under.Vzhledem k obranám obou týmů nebo over na Carmela Anthonyho,při absenci Amareho je to jednoznačný lídr týmu,co se týče bodů a při tak vyrovnaném zápasu musí podat výkon,kterým přesáhne 30 bodů.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Pivo6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: pon 12. lis 2012 20:26:01

Příspěvek pon 26. lis 2012 19:59:01

Re: NEW YORK KNICKS – BROOKLYN NETS

Celkově NYK je kvalitnější tým, dle mého a těch pokusů o 3ky (30). No ale uvidíme a HP nebo O/U je 50 na 50. Já jedině Money Line. %%-
Změna je život a mění se i všední den, ale nikdy nezapomenu odkud jsem.

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.187s | 21 Queries | GZIP : Off Livescore