Detroit Pistons - Phoenix Suns

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek stř 28. lis 2012 13:56:49

Detroit Pistons - Phoenix Suns

Detroit Pistons Obrázek - Obrázek Phoenix Suns



Základní část NBA
29.11. 01:30
Detroit



Tak jsem ještě narazil na střelce na kterého by se vyplatilo napsat analýzu.Tímto hráčem je Michael Beasley,v minulosti celkem problémový a náladový hráč,ale v Suns se mi jeho výkony zatím poměrně líbí.Phoenix Suns dneska zavítá do Detroitu,kde se utká s tamním Pistons.Detroit zrovna nepatří k týmům,který mají nějak dobrou obranu,navíc Phoenix vždy patřil mezi ty více ofenzivní týmy,takže očekávám velkou dávku bodů.Pokud hrál Beasley v této sezoně aspoň 30 minut,vždy tuto hranici pokořil.Někdy se také stalo,že zápas už byl v průběhu téměř rozhodnutý,takže hrál třeba 15 minut,proto je jasné,že nenahrál tolik bodů.Pokud však hrál těch zmiňovaných 30 minut,tak po většinu nahrál okolo 16 a 17 bodů.Tento hráč nestřílí tak často,ale je neuvěřitelně přesný.Stačí mu,když vystřelí v zápase tak 10x,ale on je schopný míč poklidit třeba 6x - 7x.Občas se pokusí i za 3 body,ale zde nějak výjmečný není.V zápase háže třeba 5-6 trestných hodů a po většinu je poklízí.Takže mi to vychází,že dnes by měl Michael mít okolo těch 18 bodů.Hranice 13b by měla být pokořena.

Obrázek


HLAVNÍ TIP
Michael Beasley 13 a více
1.8
(4/5)
Obrázek
%%- *-:)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 29. lis 2012 10:17:26

Re: Detroit Pistons - Phoenix Suns

Bohužel KO,celý Phoenix zklamal.
Phoenix propadl,to nikdo nečekal.Proto Beasley nehrál tolik minut,kolik by měl.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 45 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.396s | 21 Queries | GZIP : Off Livescore