Indiana Pacers - Portland Trail Blazers

<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek stř 05. pro 2012 11:51:19

Indiana Pacers - Portland Trail Blazers

Indiana Pacers Obrázek - Obrázek Portland Trail Blazers



Základní část NBA
6.12. 01:00
Indiana



Dnes jsem vybral střelce ze zápasu mírně favorizované Indiany,která se utká s Portlandem.Co se týče Portlandu,tak jejich obrana,hlavně v podkošu nepatří mezi nejpevnější a proto se celkem vyplatí hrát střelce proti nim.Navíc jejich hráči celkem často faulují,ať už Freeland nebo Leonard.Ani ikona Portlandu LaMarcus Aldridge nepatří mezi nejtvrdší skály.A proto jsem vybral z Indiany celkem spolehlivého střelce,který má momentálně celkem dobrou formu a jeho bodový průměr trošku převyšuje dnešní vypsanou hranici.Vybral jsem si Davida Westa,tedy hráče,který nastupuje na pozici PF,čili Power Forward.V domácích zápasech hranici 16.5 David ve většině překonává,je jenom pár zápasů,kdy se mu to nepovedlo.Ve vyrovnaném zápase David vystřelí na koš až klidně 15,s jeho muškou v posledních zápasech by klidně 50% mohl poklidit,to znamená,že by byl zhruba na 14 bodech.Zbylé 3 body by určitě nasbíral i na už zmiňovaných faulech.Hráč je klíčový pro Indianu a proto nastupuje až 35 minut v zápase.Je to zkušený hráč,který už má řadu sezon v NBA za sebou.Jeho letošní bodový průměr se pohybuje zatím na 17.33 bodů na zápas.

Obrázek


David West 17 a více
1.8
2.5/5
Obrázek
%%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

pepoň

Příspěvky: 145

Registrován: pon 07. bře 2011 22:32:18

Příspěvek čtv 06. pro 2012 7:28:56

Re: Indiana Pacers - Portland Trail Blazers

o 1 bod ....
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 06. pro 2012 9:05:39

Re: Indiana Pacers - Portland Trail Blazers

zase to "štěstíčko",příště už zkusím tipy na konkrétní zápasy.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Basketbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.267s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore