Fandění a tipování nejde dohromady

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 15. zář 2011 8:57:06

Fandění a tipování nejde dohromady

Jak stojí v titulku, fandění a tipování nejde dohromady.

Také proto se tu objevuje velmi málo příspěvků na téma českého fotbalu, kterému fandíme, ale nesázíme na něj.

Proto jsem založil nové fórum věnované výhradně českému fotbalu.

-------CZ FOTBAL-------

Zde se netipuje, ale fandí a diskutuje

Společně s kolegou se kterým na fóru pracuji připravujeme a budeme připravovat upoutávky zápasy Gambrinus ligy a druhé ligy.

Zapojte se do diskusí, zakládejte nová témata a fanděte svému týmu.

Jedním kliknutím se můžete stát členem fanklubu svých oblíbených fotbalových týmů.

Snad se vám bude diskusní fórum o českém fotbalu CZ FOTBAL líbit stejně jako se vám líbí TipFórum.
<<

IRONDOMAIN

Příspěvky: 5

Registrován: pát 18. bře 2011 11:46:03

Příspěvek čtv 15. zář 2011 14:25:03

Re: Fandění a tipování nejde dohromady

Zdarec!Vítám Tvoji aktivitu a myslím,že tyto stránky mohou být velice zajímavé a jistě přinesou mnoho zajímavých článků a diskuzí.Jenom mám obavy,aby jsi vše stačil a tyto stránky neskončily jako TenisBet.Máš na nich již dva měsíce okurkovou sezonu,i když se hrálo dost turnajů(i USA).Na odesílání odměn v tipovacích soutěžích(třeba ovárky) si dáváš taky dost času.A právě tyto odměny jsou pro tipující motivací a proto by měly být odeslány co nejdříve(v pravidlech máš do 5dnů).Je to jen připomínka k Tvé práci,tak doufám,že ji přijmeš objektivně!IRONDOMAIN.
<<

bojller

Uživatelský avatar

Příspěvky: 454

Registrován: sob 30. črc 2011 1:37:49

Příspěvek čtv 15. zář 2011 14:53:50

Re: Fandění a tipování nejde dohromady

Nebud tak hyperaktivni, Petre. Take mam obavu, abys neskoncil nekde ve skarpe s hadrem na hlave a utahanej ... =))
Samozrejme techto stranek by byla velka skoda.

A ted moje rypnuti: Az ti nasi blbeckove a cele vedeni ceskomoravskeho svazu udela navstevnost na stadionech a bude se na co koukat, pak ztichnu. Zatim nestojej ani za psani clanku. Ja bych jim dal platy, snekum linejm a rozmazlenejm, ty by videli.

Jak to zpivala kapela Turbo? V ramci podprumernejch vykonu musel fotbalista do dolu ... LOOOL. :D

Je to dostanu asi kritiku, ze jsem zas nebyl ticho. \:D/
Prodavam tipy,kdo ma zajem,piste na vyhodprachyoknem@gmail.com
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 15. zář 2011 19:50:35

Re: Fandění a tipování nejde dohromady

Nebojte
Teď jsem makal na CZ Fotbalu a tak mi nezbýval čas na skoro nic jinýho
Teď už to bude jiné
Těším se, až se konečně budu moci oběma fórum věnovat fulltime co se jejich správy týká a vše se vrátí do starých kolejí a obě fóra budou jen vzkvétat.
Co se odměn v soutěžích týká, tak se taky polepším. Byl to poslední dva měsíce ale celkem hukot a fakt jsem nestíhal.
Tak mi to prosím odpusťte.
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek pát 16. zář 2011 12:57:37

Re: Fandění a tipování nejde dohromady

I don´t know anything about czech soccer anyway TipFórum is much better :x
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

IRONDOMAIN

Příspěvky: 5

Registrován: pát 18. bře 2011 11:46:03

Příspěvek úte 27. zář 2011 15:15:03

Re: Fandění a tipování nejde dohromady

[quote="Petr Jeník"]Nebojte
Teď jsem makal na CZ Fotbalu a tak mi nezbýval čas na skoro nic jinýho
Teď už to bude jiné
Těším se, až se konečně budu moci oběma fórum věnovat fulltime co se jejich správy týká a vše se vrátí do starých kolejí a obě fóra budou jen vzkvétat.
Co se odměn v soutěžích týká, tak se taky polepším. Byl to poslední dva měsíce ale celkem hukot a fakt jsem nestíhal.
Tak mi to prosím odpusťte.[/quote]


Čas ukázal,že můj článek(zveřejněný výše),byl oprávněný a moje obavy se potvrdily!TenisBet by bylo lepší smazat(žádná činnost).Odměny za ovárky za měsíc srpen také nikde a to už za tři dny končí další měsíc.Pokud Chance již nechce dotovat tyto soutěže,oznam to a my je budeme hrát jen jako porovnání tipujících.

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.451s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore