NY Jets - Cincinnati

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 18:37:11

NY Jets - Cincinnati

A máme tu další zápas s velikým favoritem, kterým jsou domácí borci z New Yorku.

NY Jets se po šesti odehraných zápasech drží v tabulce na 3. místě, když prohráli pouze jednou a to doma se stejně kvalitním soupeřem v poměru a teď se držte 0-9! Tato prohra je určitě bude ještě dlouho mrzet, protože měli na to svého soupeře porazit. V tomto ligovém ročníku porazili doma Minnesotu 29-20, poté vyhráli v Denveru 20-24, pak přišla ona osudná domácí porážka s Green Bay 0-9, pak zajížděli na hřiště soupeře a to do Detroitu, kde vyhráli po p.p. 20-23, v dalším kole jako hostí taktéž až po p.p. porazili Cleveland 20-26 a v tom zatím posledním šestém kole porazili před domácím publikem Houston 30-27.

Pokud by jsme v tabulce chtěli najít Cincinnati, museli bychom sjet o pár pěkných řádků dolů, protože Cincinnati se nachází až na samém dně tabulky na 32. místě bez jediné výhry! Pro mě jsou Cinci letos zatím zklamáním a já očekávám, že ze dneška na zítřek v nočních hodinách se na hřišti NY Jets rozhodně žádné překvapení nestane a Cincinnati odjede domů opět s prázdnou.

Za posledních šest let se tyto tými proti sobě střetli 3x a 3x odešli jako vítězové borci z Jets.



Na výhru NY Jets je na Bwinu vypsán kurz 1,22.
V tomto zápase doporučuji ještě vsadit na počet bodů a zde mám pro vás dva návrhy. Ten první je přes 37 u Bwinu kurz 1,38 a ten druhý už jde více do risku a to vsadit na přes 43,5 na kterých je u Bwinu hezký kurz 1,95. Pokud se tento zápas obejde bez deště a nízké teploty, tak věřím, že se pokoří i ta hranice 43,5 bodů.

Určitě doporučuji vsadit na NY Jets a jak jsem již napsal, pokavaď bude slušné počasí, tak je tutovka přes 37, ale i 43,5 bodů.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 8:52:04

Re: NY Jets - Cincinnati

NY Jets dom vítězí 26-10, bohužel nevyšel over 43,5 a musím zjistip proč protože mě to dost zaráží

Zpět na Americký fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.141s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore